Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mamy nowego wynalazcę.


Recommended Posts

Witam to ja jestem wynalazcą tego rekuperatora grawitacyjnego. Jutro tj 16.09 do 18.09 będę prezentował makietę swojego wynalazku na wystawie w Warszawie Aqua-Therm na EXPO XXI ul. Prądzyńskiego ( koło dworca Warszawa Zachodnia ) od 10 do 16. Od jutra będzie też odnowiona moja strona. Zapraszam na wystawę jak i na moją stronę. Pozdrawiam Wojciech Cichobłaziński.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siódmy wynalazek jest genialny, więc może zamiast drwić z turbinki kowalskiego, zachęcajmy kolejnych kowalskich do zgłaszania swoich wynalazków, aby z pozytywnych opinii odważyli się na prezentowanie wynalazków. Inaczej, piąty czy szósty wynalazca się zniechęci i ten siódmy już nie zgłosi swojego wynalazku. Każdy wynalazca zasługuje na wielkie uznanie bo chce zmieniać naszą rzeczywistość na lepsze. I tych sześciu, mimo może nietrafionych wynalazków, daje szansę temu siódmemu na genialność. Bez tych sześciu nie byłoby tego siódmego. Chwalmy więc wszystkich ( z internetu też się śmiano, bo po co to komu, jak i z pierwszych telefonów komórkowych) którzy cokolwiek starają się coś zmienić, bo myślą o zmianie na lepsze.

Pozdrawiam ja wynalazca 60+ ( dokładnie 64 lata ) Wojciech Cichobłaziński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siódmy wynalazek jest genialny, więc może zamiast drwić z turbinki kowalskiego, zachęcajmy kolejnych kowalskich do zgłaszania swoich wynalazków, aby z pozytywnych opinii odważyli się na prezentowanie wynalazków. Inaczej, piąty czy szósty wynalazca się zniechęci i ten siódmy już nie zgłosi swojego wynalazku. Każdy wynalazca zasługuje na wielkie uznanie bo chce zmieniać naszą rzeczywistość na lepsze. I tych sześciu, mimo może nietrafionych wynalazków, daje szansę temu siódmemu na genialność. Bez tych sześciu nie byłoby tego siódmego. Chwalmy więc wszystkich ( z internetu też się śmiano, bo po co to komu, jak i z pierwszych telefonów komórkowych) którzy cokolwiek starają się coś zmienić, bo myślą o zmianie na lepsze.

Pozdrawiam ja wynalazca 60+ ( dokładnie 64 lata ) Wojciech Cichobłaziński

Masz rację, trzeba wspierać wynalazców. Myślę jednak, że nie do końca przemyślałeś obieg powietrza w swoim rekuperatorze.

Z tej przestrzeni już schłodzone powietrze, przez otwór 5 zasysane jest przez komin 13 na zewnątrz
Proste zdanie ale pokazuje gdzie popełniasz błąd. Co to znaczy, że jest zasysane? Komin działa na zasadzie różnicy temperatur. Ciepłe powietrze jako lżejsze unosi się do góry, zimne opada. Ty będziesz miał w kominie na dole już zimne powietrze. Jak komin ma je "zassać"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niestety ale Perm ma rację. Jakikolwiek przepływ powietrza w tym urządzeniu może wywołać jedynie silny wiatr, a o tym aby zimne powietrze samo pchało się kominem do góry i to jeszcze z siłą powodującą podciśnienie w całym domu można niestety zapomnieć...

Co nie zmienia faktu, że trzeba wspierać wynalazców, bo bardzo ich nam potrzeba.

 

Aby nie płacić tych 160zł - 300zł rocznie za prąd do reku wystarczy położyć kilka paneli fotowoltaicznych na dachu, i sprzedając nadmiar prądu wyjdzie się na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...