Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przyznam ze ciekawa lektura, choc na pewno nie dla tych co sa w plecy z kasa. Daje to tez piekny obraz mechanizmow panujacych na FM. Juz wiem dalczego po napisaniu postu w jakims temacie, wbijaja mi sie ludzie z oferta, oraz inni naganiacze z pochlebnymi opiniami "bedziesz zadowolony". Wypowiedzi moderatorow w tym watku takze imponujace :D Zdrowia zycze wszystkim inwestorom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

..Juz wiem dalczego po napisaniu postu w jakims temacie, wbijaja mi sie ludzie z oferta, oraz inni naganiacze z pochlebnymi opiniami "bedziesz zadowolony". ..

 

Jeśli dostajesz oferty to je od razu raportuj.Także prywatne wiadomości można zgłosić i wtedy jej tekst jest widoczny w zgłoszeniui. Takie zachowania są tępione. No chyba że nie donosisz, więc nie dziw się że handlowcy mają "pole do popisu". .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

ale nazywanie kogoś oszustem to już jest sprawa natury prawnej

co to sie porobilo, nawet nie mozna nazywac rzeczy po imieniu ! Na alledrogo tak samo, nie mozna uzyc slowa, a niby dlaczego ? czy to slowo jest nieodpowiednie do sytuacji, w jakis sposob przekreca fakty?

synonimy:

(1.1) kuglarz, matacz, szalbierz, szarlatan; pot. cygan, kanciarz, krętacz, macher, nabieracz, naciągacz, oszukaniec, szachraj; przest. farmazon, przechera, wydrwigrosz[1]

 

ale co ja mam tu zglaszac,forum najwyrazniej jest po to by zdobywac nowe zlecenia przez sprzedawcow/wykonawcow, sami promujecie takie zachowania -nawet nieuczciwe firmy! prosze:

Rozsądnym wiec sposobem byłoby zaproponowane wcześniej rozwiązanie w którym płatność za okna idzie bezpośrednio do firmy produkującej.

Jedynie opłata za montaż byłaby rozliczana z Jareko. Wtedy byłoby zapewnione bezpieczeństwo pieniędzy przyszłych inwestorów a o to chyba chodzi.

Z prowizji od montażu Jareko powinien spłacać swoje zobowiązania.

 

Przyznam się, że innego wyjścia nie widzę.

To jest zachecanie przez moderatora do skladania nowych zlecen u tego czlowieka, malo tego to jest jakby rada dla tych co wtopili, by namawiali innych do zakupow u Jareko, bo inaczej nie dostana zwrotu. Wiec jak to jest?

Oswiadczam ze nie znam czlowieka, nie mialem z nim stycznosci, ale to co tu zostalo napisane przez tych ktorzy sie z nim zetkneli, stawia go w jednoznacznym swietle i pozwala wyrobic sobie opinie.

Mialem opoznienie w montazu okien, nawet telefonow gosc nie raczyl odebrac! -najlepszy sprzedawca Vetrex (30tys zaplacone z gory), ile to ja sie nadenerwowałem..... tego co te osoby przeszly nie jestem w stanie nawet wyobrazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam, jestem wam winien przedstawić nowe informacje w mojej sprawie. Późno bo późno ale lepiej późno niż wcale. Jakieś dwa- trzy miesiące temu doszliśmy do porozumienia z p. Jareko. Moje Okna tak jak ktoś śledził wcześniej wątek zostały prawidłowo zamontowane, łącznie z wymianą wadliwego okna. Z dużym opóźnieniem ale się udało :) Z tego byłem bardzo zadowolony, zostały kwestie drobnej zaległości które po "męskiej" umowie zostały uregulowane. Co do okien minął rok od montażu, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mam ogromną nadzieję że i wam uda się zakończyć sprawy pozytywnie. pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a największa winą i tak obarczam forum.murator który kasuje wszelkiego rodzają wątki, zostawiając tylko te pozytywne. teraz jak panie z muratora dzwonią z ofertą słyszą ode mnie sp..aj. !

Z tego forum uciekam podobnie jak moi znajomi, są uważam lepsze. pozdrawiam

 

To ile tak naprawde jesteś w plecy?

Edytowane przez Tomaszs131
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
... Jakieś dwa- trzy miesiące temu doszliśmy do porozumienia z p. Jareko. ... Mam ogromną nadzieję że i wam uda się zakończyć sprawy pozytywnie. pozdrawiam :)

Porozumienie z jareko ? Jakoś trudno mi uwierzyć w ten cud. Ten człowiek obiecywał mi wielokrotnie zwrot pieniędzy, a nawet sam deklarował termin zwrotu, którego oczywiście nie dotrzymał. Jestem przekonany, że doszlibyśmy do porozumienia, gdyby ze strony pana Jarosława była jakakolwiek wola nieodległego oddania pieniędzy, gdyby była jakakolwiek rozsądna propozycja. I co ? - ano g..no z jego obietnic i deklaracji. Żadnych propozycji uregulowania długu niestety nie przedstawił - milczenie i czekanie na przedawnienie długu to chyba jedyna metoda jaką ten człowiek stosuje.

Bazując na swoim przykładzie odnoszę wrażenie że pan Jarosław nie panuje nad tym komu i ile jest winien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jedno mnie tylko zastanawia.. Gdzie się podziały zaliczki tych wszystkich klientów? I z tego co widzę to fachowiec z niego jest bardzo dobry... Tylko biznesmen trochę gorszy. Każdemu może powinąć się noga, nie tacy upadali z nie swojej winy. Na dzień dzisiejszy, sytuacja dla mnie wygląda tak: do montażu okien można (chyba) śmiało polecić Pana Jarka. A o dawaniu zaliczek komukolwiek... Już czytałem kilka tematów :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Choc merytorycznie sie udziela

Gambus niezawodny. Przypomina ze jeszcze zyje. Tylko widzisz Gambus juz nie sprzedaje. Udalo sie. Doprawdy sykces z którego wszyscy powinni byc zadowolenia. Zwlaszcza wierzyciele. Jareko lezy i kwiczy i juz tylko doradzac jeszcze moze by inni wiedzieli co i jak robic

Szczerze ;) dziekuje Ci ze o mnie pamietasz i przypominasz ze jeszcze mam sile choc pisac

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś absurd obwiniać nas inwestorów powierzających Panu oszczędności życia o niepowodzenie firmy jare-ko.

Firmy, której właściciel w sobie wiadomy sposób lokował nasze zaliczki. Do fabryki one nigdy nie docierały.

Szkoda gadać, Panie Jarku czas refleksji, proszę się nie ośmieszać takimi wpisami. Ludzie to nie pelikany....

Edytowane przez Tomaszs131
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...