Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie cieszcie się tak bo w sądzie nic nie ugracie. Pokaże kwity że was spłaca w miarę możliwości i tym sposobem zwiąże sądowi ręce. Nie ma wyłudzenia - jest trudna sytuacja życiowa i człowiek robi co może aby spłacić długi( bo w końcu ma kwity że wpłaca co jakiś czas). Tak to podsumuje sąd i każe wam cierpliwie czekać na spłatę całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie cieszcie się tak bo w sądzie nic nie ugracie. Pokaże kwity że was spłaca w miarę możliwości i tym sposobem zwiąże sądowi ręce. Nie ma wyłudzenia - jest trudna sytuacja życiowa i człowiek robi co może aby spłacić długi( bo w końcu ma kwity że wpłaca co jakiś czas). Tak to podsumuje sąd i każe wam cierpliwie czekać na spłatę całości.

 

Do "kręcenia lodów" wiele nie potrzeba, wystarczy analityczny umysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal mam do muratora i mistrzów montażu którzy bezkarnie tolerowali kasowali wątki o tym

 

Fakt, sam miałem "przyjemność" być kilkukrotnie zbanowany za pisanie tego co myślę na temat tego typu zachować bohatera tego wątku i nie tylko (wiem, że to Was nie pocieszy, ale byli też inni, najbardziej znani działali w branży powietrznych PC)

Pytałem kilkukrotnie redakcję czemu kryją bądź co bądź oszustów ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi poza straszeniem mnie sądami hehe

Życzę pomyślnego zakończenia Waszych problemów i bądźcie czujni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepek20 myślałem, że udało Ci się wyjść cało z opresji:bash:

 

Udało mi się wyjść cało, zostały lekkie otarcia... Okna zamontowane prawidłowo, poprawka wykonana. to jedyny plus z wizyt...

Duża wdzięczność dla pań pracujących w firmie adams, nieoceniona pomoc z ich strony :). Tak jak pisałem porównując oferte jareko i lokalnych dostawców róznica była taka że jestem na niekorzyść ok 2000 zł może mniej. Lepsze to niż być 20 tyś zł do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że usunięcie wątku z delikatnie mówiąc, krytycznymi uwagami na temat Jar-eko z forum Muratora, podkopuje jego sens... Sama byłam w oku cyklonu, kiedy firma Jar-eko w 2010 montowała okna w moim domu. Mogę nazwać siebie szczęściarą, bo okna ostatecznie mam.

Ale, ale Jar-eko ma problemy nie tylko z terminami i wypłacalnością ale również z osławionym profesjonalizmem i rzetelnością. Otóż wszystko najlepiej wiedzący Jarosław Cichawa, zamontował 7 sztuk okien narożnych BEZ ŻADNEJ USZCZELKI POMIĘDZY NAROŻNYM SŁUPKIEM A RAMAMI OKIEN, KTÓRE SĄ TAM ZAMONTOWANE!! Aby naprawić ten błąd musiałabym demontować okna i pruć elewację. Ha, ha! Moje trzyszybowe profile Schucco mogę sobie teraz uszczelniać watą od środka!

Tak więc jeśli myślicie, że nie spotka Was problem finansowy i liczycie na profesjonalizm osławionego Jarosława Cichawy możecie się również przeliczyć.

Pozdrawiam i życzę owocnego poszukiwania montażystów okien

PS. wolę zapomnieć o dniu, w którym znalazłam Jarosława Cichawę na właśnie forum Muratora:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Chciałabym dołożyć słowo na temat kontaktu z JAREKO i odzyskiwania długu. Jestem z nim w kontakcie na bieżąco, nie unika, nie lawiruje, nie kombinuje, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Spłaca kwoty podobne jak u większości tu udzialających się, nie są one duże, ale czego chcieć biorąc pod uwagę skalę zadłużenia. Miałam problem z oknami zamontowanymi przez kogoś innego, skontaktowałam się z Panem Jarkiem, wycenił usługę, odpisaliśmy od długu. Krok po kroku zadłużenie zmniejsza się. Na początku też byłam wściekła na niego za to wszystko, ale nie mam zamiaru dokładać swojego kamienia do jego szyji i biegać po sądach. Uznałam, że lepszym rozwiązaniem jest próba wyjścia na przeciw temu Panu a tym samym sama sobie pomagam w odzyskaniu kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zepsuj sobie te okna jeszcze ze dwa razy i odzyskasz jeszcze trochę z długu:)

A tak na serio, to jaja sobie robisz?

 

Sądzisz, że w 2013 zalogowałem się by teraz zabrać głos jako annamaria ?

Tak boli, że wśród wierzycieli są tacy którzy szukają wyjścia z trudnej sytuacji i je znajdują, i są rozliczeni ?

Pomijam fakt, że temat Ciebie nie dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że zalogowałeś się w 2013 aby stworzyć sobie kolejny nick , ale WIERZĘ że ŚWIADOMIE brałeś pieniądze od kolejnych wiedząc , że się z nich nie rozliczysz. Takie osoby jak Ty należy tępić i piętnować a nie chwalić za oddanie ułamka kwoty.

Pomyśl ile "załatwiłeś" osób w trudnym dla nich finansowo okresie. Myślę o budowie domu. Niektórzy jeszcze spłacają bankom pieniądze które Ty sobie przywłaszczyłeś. Płacą z odsetkami do dzisiaj, a Ty żądasz chwały za oddanie małej części długu.

"Wierzyciele szukają wyjścia z trudnej sytuacji" jaja, normalnie masz tupet. To Ty powinieneś szukać wyjścia z tej trudnej sytuacji a nie wierzyciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poprostu nie czyta tego co pisze.

Jakie pieniądze i komu są oddawane? Panie Jarku proszę przeczytać post kolegi koziel89.

Jakie warunki trzeba spełnić by odzyskać wyłudzoną kasę?????? Może zatrudni mnie Pan w firmie to może pomogę dźwignąć firmę z kolan?

Co za farsa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że farsa.

Niech Pan przeczyta wypowiedzi tych którzy są spłacani i tam także od razu reaguje postem jak teraz.

Inni nie zabierają głosu w tym wątku bo zdają sobie sprawę, że podcinają gałąź na której siedzą.

Zawarłem kilka ugód, spłacam kilku wierzycieli, inni muszą poczekać, niestety, bo nie zarabiam tyle jak sprzed choroby.

O Panu koziel89 pamiętam i o innych także. Chyba że wcześniej szlag mnie trafi i nie zdążę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...