Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ja kogos obwiniam ?

O ile jeszcze dwa lata temu nawet w zeszlym roku bylem optymista i ludzilem sie ze odbije sie od dna to teraz juz tego optymizmu nie ma.

Zaproponowane wyjscie z sytuacji stalo sie juz nieaktualne.

Zastanawiam sie czy jeszcze choc tu sie udzielac i doradzac innym czy o tym tez zapomniec bo widze ze to tez przeszkadza niektórym osobom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Choc merytorycznie sie udziela

moze nad poradnikiem pomysl np" Jak wy... inwestorow" to dla wykonawcow mogloby byc. A dla inwestorow " Sztuczki wykonawcow czyli jak nie dac sie wy..."

Gambus niezawodny. Przypomina ze jeszcze zyje. Tylko widzisz Gambus juz nie sprzedaje. Udalo sie. Doprawdy sykces z którego wszyscy powinni byc zadowolenia. Zwlaszcza wierzyciele. Jareko lezy i kwiczy i juz tylko doradzac jeszcze moze by inni wiedzieli co i jak robic

moze nad poradnikiem pomysl np.

" Jak wy... inwestorow" to dla wykonawcow mogloby byc.

A dla inwestorow " Sztuczki wykonawcow czyli jak nie dac sie wy..."

Poza tym nie kwicz chlopaku, Moze w biedrze na kasie bys sie przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

O widzę, że Pan Jarek przypomniał sobie o forum. Szkoda, że zapomina o PRAWOMOCNYCH NAKAZACH ZAPŁATY.

Na szczęście przedawnienie to 10 lat i w każdej chwili wg mojego widzimisię komornik może zapukać do drzwi do tej cudacznej firmy. Tak więc przyjemnej pracy i dalszego nie wykonywania zobowiązań Panu życzę, bo odsetki lecą.

No i oczywiście zdrowia, żeby te długi pospłacać.

Edytowane przez Wierzyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
O widzę, że Pan Jarek przypomniał sobie o forum. Szkoda, że zapomina o PRAWOMOCNYCH NAKAZACH ZAPŁATY.

Na szczęście przedawnienie to 10 lat i w każdej chwili wg mojego widzimisię komornik może zapukać do drzwi do tej cudacznej firmy. Tak więc przyjemnej pracy i dalszego nie wykonywania zobowiązań Panu życzę, bo odsetki lecą.

No i oczywiście zdrowia, żeby te długi pospłacać.

Ojej, to chyba niemozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Nastroje ? Niewesołe.

Za życzenie smacznego ślicznie dziękuję, może trafi się, że makowiec pojawi się na stole

Wszystkich poszkodowanych po raz kolejny przepraszam choć to dla wszystkich żadna pociecha.

 

Szczerze mówiąc jeszcze dwa lata temu miałem nadzieję, że z całej sytuacji wybrnę.

Dla kilku osób temat się rozwiązał gdyż wspólnie znaleźliśmy formę wyjścia z sytuacji. Formę o której tu nie raz wspominałem, formę nad wyraz skuteczną jak się okazało dla tych, którzy jednak podjęli ryzyko i zaufali mi i Fabryce nie bacząc na wpisy tu zamieszczane. Zaufali mi i za to im serdecznie dziękuję. Niektórzy mają świadomość, że w życiu różnie bywa i czasem warto wyciągnąć pomocną dłoń by samemu coś odzyskać .

Forma ta dawała szansę, skuteczną szansę na wyjście z impasu.

Ale to było kiedyś, kiedy jeszcze zawodowo funkcjonowałem. Teraz niestety już nawet takiej możliwości nie ma.

Niektórym zapewne dalej wydaje się, że na kontach w Szwajcarii mam miliony a całą sytuacja to moje działania z czystą premedytacją a nie zbieg różnych okoliczności które uczyniły ze mnie bankruta. Tak, jestem bankrutem.

Te jak i podobne wpisy są mi już obojętne.

Nie mam szansy na wyjście z kryzysu

Przykre to ale prawdziwe.

 

Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt i by nigdy w życiu nie przytrafiły Wam się wydarzenia na które nie macie żadnego wpływu a które całe Wasze życie wywracają do góry nogami z wszystkimi negatywnymi następstwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oświadczenie firmy Oknohouse.

Pomimo wątku na Forum zdecydowaliśmy zatrudnić Pana Jarosława występującego na Forum pod nickiem JAREKO

Pan Jarosław, naszym zdaniem, zasłużył na pomoc.

Szkoda by jego wiedza i doświadczenie się zmarnowało.

Pan Jarosław jest pracownikiem firmy Oknohouse gdzie jest zatrudniony w formie doradcy handlowego.

Pełna odpowiedzialność prawna do zawartych umów ponosi tylko i wyłącznie firma Oknohouse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie firmy Oknohouse.

Pomimo wątku na Forum zdecydowaliśmy zatrudnić Pana Jarosława występującego na Forum pod nickiem JAREKO

Pan Jarosław, naszym zdaniem, zasłużył na pomoc.

Szkoda by jego wiedza i doświadczenie się zmarnowało.

Pan Jarosław jest pracownikiem firmy Oknohouse gdzie jest zatrudniony w formie doradcy handlowego.

Pełna odpowiedzialność prawna do zawartych umów ponosi tylko i wyłącznie firma Oknohouse.

 

Fajnie, i chyba dobrze ze tak napisane publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.

jakich danych osobowych? nie wiem, ale ja żadnych nigdzie nie widzę, może korzystamy z innego internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jareko uzyskał pomoc i będzie mógł pracować w swojej branży, pożytkując swą wiedzę.

Dobra wiadomość też dla tutejszych poszkodowanych, bo mają już informacje do jakiej firmy zwrócić się o zajęcie komornicze wynagrodzenia na poczet zaległych zobowiązań pana Jarka.

Czyli chyba wszyscy powinni być zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.

 

Ochrona danych osobowych ?

Proponuje przeczytać wątek w którym te przepisy zostały naruszone nie raz.

Oświadczenie pojawiło się na prośbę Pana Jarosława. Ma charakterystyczny styl wypowiadania się i jest on rozpoznawany. By nie był posądzony o posiadanie dwóch nicków na FM (co jest zabronione) uczyniliśmy tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jareko uzyskał pomoc i będzie mógł pracować w swojej branży, pożytkując swą wiedzę.

Dobra wiadomość też dla tutejszych poszkodowanych, bo mają już informacje do jakiej firmy zwrócić się o zajęcie komornicze wynagrodzenia na poczet zaległych zobowiązań pana Jarka.

Czyli chyba wszyscy powinni być zadowoleni.

 

Wynagrodzenie Pana Jarosława jest już objęte zajęciem komorniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...