Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 year później...
  • Odpowiedzi 286
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ktoś czyta ten temat czy wszyscy już spłaceni i zadowoleni ?

Odpowiem

Nie spłaca i szans na spłacenie nie widzi, chyba że wygra w lotto

Realnie facet bez jakiejkolwiek płynności finansowej, z racji wieku i przebytej choroby nie działający z takim rozmachem jak za czasów świetności jego firmy - gdyby tak było to wyszedlby z czasem na prostą i to w dość krótkim czasie. Była wtedy jeszcze szansa i pisałem o tym wielokrotnie, ale była i się zmyla i nie ma co do tego wracać

 

Fakt, że w Pana balkonach rozeszły się poprzeczki jest niezaprzeczalny i zarazem zaskakujący biorąc pod uwagę producenta i sam profil. Szczerze mowiac przez 23 lat wspolpracy z producentami na Schuco u Pana zdarzylo sie to po raz pierwszy i jedyny, i zaskakujące, że we wszystkich skrzydlach z poziona poprzeczka. A Jareko był na tyle głupi, że wierząc w jakość przedłużył gwarancję z 5 do 10 lat. Wszystkiego bym się spodziewał ale nie takiej usterki i to we wszystkich Pana balkonach. Zresztą w zeszłym roku rozmawialiśmy mailowo tak jak i kontaktował się Pan z fabryką

I to nie tak, że nie chce usunąć tej w sumie prostej choć czasochłonnej i wymagającej siły usterki tylko gdy planowałem przyjazd do Kętrzyna zawsze coś stawało na drodze. A to pomocnik rezygnował, a to kasy nie było, a to choroba i bynajmniej nie są to wymówki tylko tak się to wszystko układało, a teraz jest jeszcze gorzej.. Sam tego nie zrobię a i narzędzi już pozostało niewiele. Kontakt między nami się urwał nie z mojej winy bo sądzę, że biorąc pod uwagę moje ograniczenia to wspólnie temat byśmy ogarnęli

To że się tu udzielam....Cóż...jakoś chęć służenia rada innym pozostała .Chociaż w ten sposób mogę część swych win odkupić bo wiedza jaką posiadam szkoda by się zmarnowała

 

Odnawianie tematu szczerze mówiąc jest mi obojętne choć chyba lepszym rozwiązaniem byłoby napisać do mnie wprost maila i jakoś wspólnie wypracować sposób na usunięcie tej usterki

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...