Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To się porobiło.

Jak widać - kto późno przychodzi sam sobie szkodzi..

Widzę, że "mojego" królika przygarnęła Wu ..No cóż, trudno - świetnie :)

 

Bogusław - dziękuję za piękny strzał w gitarę :)

Poproszę o adres to wyekspediuję :)

 

Przelew zrobię jutro - bo internet słabo ze mną współpracuje wieczorową porą. Czy potwierdzenie należy gdzieś przesłać ?

Edytowane przez Zochna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, dzięki - rozumię :)

AnSi - czy ja już mówiłam, że jestem pod wrażeniem Twojego talentu aukcyjnego ? :)

Mówię jeszcze teraz , w razie gdybym wcześniej jednak nie mówiła.

 

Zochna - to ważne dla mnie, że Ty to mówisz :) Trzeba jednak dodać, że wszystkie prowadzące dziewczyny dały z siebie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa Rodzinko, Jesteście Wielcy a nas zupełnie zatkało z podziwu, wdzięczności i zażenowania. Wykreowaliście nową filozofię pomagania: NA WESOŁO I BEZ ZADĘCIA, za to z determinacją i uporem. Dzięki temu trochę łatwiej pokonać zawstydzenie i stare nawyki, że to my jesteśmy od pomagania ludziom a nie od brania. Śpiewamy Wam STO LAT ! Ślemy modlitwy żeby dobro wróciło do Wszystkich po stokroć. Już zacznę szukać lepszych metod stymulacji i prywatnej terapii afazji. Teraz już Tomek nie ma wyjścia, tylko musi znaleźć nowy zapał do odtworzenia umiejętności czytania i pisania. To jest dla niego taki ból że ucieka od konfrontacji ale też jak za bardzo się wysila robi mu się jakiś tłok na mózgowych „złączach” i litery się mieszają.

Dziękujemy za serce i solidarność no i za kasę oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko jest nauczyć się brać :) :) . Tu nie ma miejsca na zażenowanie ani wstyd.

Niektórzy mają frajdę ze zbierania kasy na zbożny cel po prostu :) I nie ma w tym nic wielkiego, więc ani zadęcie, ani powaga nie ma dobrej pożywki.

Najważniejsze, żeby Tomek miał się lepiej.

Fajnie, że pozwalacie mi w tym uczestniczyć (piszę tylko za siebie, ale jestem pewna, że inni Uczestnicy też tak myślą). Bo to jest ogromna przyjemność dla wszystkich zgromadzonych wokół tej akcji :)

Nie analizuj tego tematu - po prostu pocałuj Tomka i niech robi co trzeba :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ode mnie przelew poszedł dzisiaj bo wczoraj niestety miałam bunt na pokładzie:(

 

potrzebuję namiary od Miraska i duśka na słoiczki - tu dodam że kochana kjuta :hug: swoje wylicytowane słoiczki nakazała przesłać Mirasowi i Jego Dzieciaczkom :hug:

 

a nabywców przepisu proszę o określenie się w jaki sposób życzą sobie dostawy przepisu;) pocztą zwykłą czy elektroniczną;) IwoBW chce elektronicznie, więc proszę pozostałych nabywców o określenie się w tej kwestii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Zochną w 100%!!! anSi, masz Talent!!!

 

 

Kochani, wciąż mi brakuje dwa adresy. :(:(:(

malko, XRV proszę, no proszę, no proszę...., o adres! :yes:

 

poszło na prv ;)

 

jea /króliku jeden.../ ożesz ty jeden przelicytowałeś mnie nie ładnie....;) ale na "fajkę" to się wychodziło ...razem , a teraz przeciwko mnie Brutusie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja jest szybka ,jak wicher:)Dziękuje,przesyłka już do mnie dotarła:)dzbanek jest śliczny:)Przyznam,wahałam sie ,czy nie zostawic go dzieciom z Ogniska na ich kolejną aukcje,ale postanowiłam zostawić sobie-niech dzieci mają satysakcję,że ich praca może podobac sie innym:)Ach,te wybory...:)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani poszło do bogusława, bpis, malki i XRV!

Nie odbiło się bez przygód. Nam drogę robią, pozastawiali, pokopali, przejechać nie idzie. Pojechałam drogą polną. Droga polna pozalewana, chciałam lekko objechać, no i ....., sąsiad mnie traktorem wyciągał. :bash:Całe szczęście, że dziecię moje spokojnie w aucie siedziało z uśmiechem szerokim na buzi. Co tam sobie myślał, to jego. ;)

Dzięki Bogu za Dobrych Ludzi!!!!! I nie mówię tutaj tylko o moim Sąsiedzie. ;)

Wszystkim Wam jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wszystko! :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko wpadłam tutaj , że niby na chwilkę, i widzę, że .....wszyscy sobie dziękują i się ściskają! JA TEŻ CHCĘ :D

Dziękuję, ze mogłam brać udział w tej, jak zwykle pięknej akcji, forumowej rodzinki !!!! Uważam, że to najwspanialsza rzecz pod słońcem, DAĆ coś od siebie innym ....choć tyci, tyci....

Ściskam jeszcze raz Tomka i Majeczkę, życząc samych wspaniałych chwil i cierpliwości w pokonywaniu trudności....

macie tutaj morze dobrych serc :hug:

 

 

 

http://images67.fotosik.pl/1274/a0a7d71ed1f84b8amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...