Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ogarnęłam pobieżnie wewatek. FFFszystkie moje fanty bezpieczne, więc tym bardziej z radością polecam wejściówkę na imprę u Edzi. Zobaczcie, jakie towarzystwo doborowe :) Są jeszcze DWA najekskluzywniejsze, bo do wzięcia - miejsca :pKto się skusi? :)

 

I jeszcze przepis na uzależniające wusiowe suszone pomidory "Niebo w Gębie -też bardzo polecam :)

Edytowane przez anSi
pomidory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER się kręci. Dzień dobry wszystkim :). Nefer - zdradź jaki to express robi bosską kawę. W potrzebie jestem. Zakupowo-kawowej :)

Ponieważ Jura zbiera ostatnio złe opinie, więc kupiłam taki : http://www.megamarket.com.pl/krups-ekspres-krups-ea9000-barista,id-136755

Ma dwie zalety: mleko nie przechodzi przez maszynę i sam się myje (wielokrotnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, ja bardzo Państwa proszę - rozejrzyjcie się uważnie - czy aby na pewno żaden z ponad 60 przedmiotów do wylicytowania nie jest Wam nieeeezbęęędnie do szczęścia potrzebny? W górach śnieg, w prognozach przymrozki, w zanadrzach grosiki - a u nas zagryzki, przepitki, coś do przytulenia, coś do do poczytania, bombki na choinkę, chińska porcelana, wełniane fifraczki i różne cudaczki - na pewno nie potrzebujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i widzę, że jeszcze cały tydzień przed nami. Dziękujemy Redakcji.

Dziewczyny, jutro od rana mogę pilnować i każdy inny dzień też rano, prócz środy, bo wtedy na badania jedziemy, takie wyczekane już z pól roku, więc przekładać się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procenta nie chceta:jawdrop: Carver nalewkę wg Gożdzika receptury nad recepturami zgotował i z potrzeby serca oddał.

Nalewka BEZkonkurencyjna - z BZU.

Dla zdrowotności.

Aktualna cena tyyylko 80 złotóweczek polskich. Da ktoś więcej?

Winter is coming :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś - no to kamień z serca, bo mnie od jutra nie będzie :( Ale wątek w naprawdę dobrych rękach zostaje :)

 

anSi, musimy dać rady, bo to dla Tomka jest. Tyle serca co On tu zostawił, to coś znaczy, to zobowiązuje. A Ty wracaj jak najszybciej. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...