Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziewczyny prowadzące, anSi, EDZIA, malka, Nefer i Tolu, dziś mogę przypilnować, ale jutro i po jutrze mnie nie będzie, będę dopiero na sam koniec aukcji, czyli niedziela wieczór, tak, że w Waszych złotych rączkach pozostawiam całą końcówkę. :hug::hug::hug::hug::hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szanowna Redakcjo!

Powiadomienia wysłane?

 

Niedziela bliziutko, a zainteresowanie innych osób aukcją znikome...:( Chyba ludzie nie wiedzą, że w ogóle jest jakaś licytacja:(

 

Dobrze, że choć stałemu gronu dobrych serc jeszcze się chce licytować...:hug:

 

Ponawiam pytanie, bo Żelka, Nasz Dobry Duszek, zmieniła stronę swą wypowiedzią.

Chyba jeszcze nie było powiadomień??:confused:

A przecież Tomkowi się należy, jak nikomu innemu!!!:yes:

Niedziela już blisko!!

Sorry, że tak naciskam, ale w kupie siła!!! Nie każdy (:no:) może licytować wysoko, ale w kupie siła:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny prowadzące, anSi, EDZIA, malka, Nefer i Tolu, dziś mogę przypilnować, ale jutro i po jutrze mnie nie będzie, będę dopiero na sam koniec aukcji, czyli niedziela wieczór, tak, że w Waszych złotych rączkach pozostawiam całą końcówkę. :hug::hug::hug::hug::hug:

 

No niestety tak jak Żelka. Myślę, że zdążę wrócić w niedzielę ok. 20 tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, to do niedzieli. Mam nadzieję, że Nefer i Tola będą zerkać aby tutaj pustką nie zawiało, bo malka nie ma komputera, a anSi na szkoleniu. Nie wiem czy Nef też nie jest wyjazdowa, bo pracuje. No nic, w niedziele wieczór jesteśmy.

Proszę mi wybaczyć nieobecność, bo sprawy rodzinne już wcześniej umówione i załatwiać trzeba. . :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy licytujący, jeszcze jedna inicjatywa propagująca aukcję. Jeśli możecie, pomóżcie ją rozpowszechnić:

 

APEL NA FACEBOOKU - poprzyj

 

 

Popłakałam się, polubiłam i udostępniłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, to do niedzieli. Mam nadzieję, że Nefer i Tola będą zerkać aby tutaj pustką nie zawiało, bo malka nie ma komputera, a anSi na szkoleniu. Nie wiem czy Nef też nie jest wyjazdowa, bo pracuje. No nic, w niedziele wieczór jesteśmy.

Proszę mi wybaczyć nieobecność, bo sprawy rodzinne już wcześniej umówione i załatwiać trzeba. . :yes:

 

Żeluś będę zerkać z telefonu, choć goście będą to i czas będzie ograniczony...ale damy radę bądź spokojna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przepis od Wusi za 20 zł.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że Panna Króliczka popadła w ciężką depresję i szlocha wciąż, że nie ma przyszłości dla szarych królików. Wystarczy być białym lub tęczowym, żeby wszyscy uważali cię za lepszego, a szary szans nie ma, choćby się ubrał w najpiękniejszą czerwoną sukienkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi, czy możecie mi powiedzieć, jak to jest z tymi pomidorkami Wusi, juz zrobionymi/ Nie przebiję się przez te posty, a chcę wiedzieć czy słoik jest mój czy tylko przepis .... No bo jeśli słoiczek ktoś mi śmignął to ja pannę króliczke ratować będę!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie .... Może ja goopia jestem ale ... przeraża mnie to, że trzeba trąbić o tej aukcji, że trzeba wysyłać notki do każdego z osobna, że trzeba na szaj...przepraszam, facebooku zamieszczać słowa zachęty! Jeszcze rok, dwa lata temu coś takiego nie było potrzebne, zbiegali się wszyscy, i stare i nowe ryje ...

Poprawcie mnie, a nawet obsobaczcie, jeśli gadam bzdury ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...