Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I wiecie .... Może ja goopia jestem ale ... przeraża mnie to, że trzeba trąbić o tej aukcji, że trzeba wysyłać notki do każdego z osobna, że trzeba na szaj...przepraszam, facebooku zamieszczać słowa zachęty! Jeszcze rok, dwa lata temu coś takiego nie było potrzebne, zbiegali się wszyscy, i stare i nowe ryje ...

Poprawcie mnie, a nawet obsobaczcie, jeśli gadam bzdury ....

 

 

nie jesteś głupia....

 

to po prostu smutne jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie .... Może ja goopia jestem ale ... przeraża mnie to, że trzeba trąbić o tej aukcji, że trzeba wysyłać notki do każdego z osobna, że trzeba na szaj...przepraszam, facebooku zamieszczać słowa zachęty! Jeszcze rok, dwa lata temu coś takiego nie było potrzebne, zbiegali się wszyscy, i stare i nowe ryje ...

Poprawcie mnie, a nawet obsobaczcie, jeśli gadam bzdury ....

 

Braza, to smutna prawda.

I teraz pytanie, jak już stare ryje przestaną zaglądać na FM,

czy młodzi zechcą się zaangażować, podtrzymać te tradycje?...nie wiem :(

 

 

Komp nadal nie współpracuje ze mną, ale zaglądam tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najmłodsza na licytacji się odezwie. Moja córka, Małgosia, postanowiła kupić sobie nową gitarę, bo na razie ma mniejszą 3/4, a dorasta do dużej. W związku z tym poprosi o gitarę za cenę wywoławczą 150 zł, a ja w Jej imieniu licytuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede jej wchodzic w droge, juz tez mam jedna taka od Zochny, nawet nie rozpakowana jeszcze :D ale ja nie bede na niej grac, ona zawisnie na honorowym miejscu a po drugie nie umiem grac, znam tylko podstawowe chwyty :D i to dziwne, bo z "muzycznej" rodziny pochodze :) umiem grac tylko na nerwach:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara z duszą to jest to! Małgo docenia to najwyraźniej.

 

Dziękujemy Małgo :)

 

Agduś , gitara jest absolutnie z duszą i brzmi pięknie, nawet jak na moje niewprawione ucho :)

Z tym że to jest "small size" - model Framus amateur 5/1 - taki vintage'owy lekko .

Nie wiem jak to się ma do 3/4 - a mój Gitarzysta dzisiaj wyjechany i nie mam kogo zapytać.

Może niech Małgosia sobie po-googluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobryyy!!!

W tak pięknych okolicznościach przyrody.. i tego.. i niepowtarzalnych.....:rolleyes:

chciałbym zostać sponiewierany przez zacny trunek malki - nr 10 - za 350 złotych polskich :wiggle:

 

Nie bez żalu - ale oddaję :)

Sponiewieraj się uczciwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...