Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Forum chyba jeszcze licytację przeżywa, albo się spiło wczoraj z radości, bo dzisiaj jakąś techniczną czkawkę ma.

 

Mmelisa proszę o adres. Panna Króliczka w takim amoku, że straszne zamieszanie robi! Całą noc śpiewała z radości.

 

Jarek i Justyna - proszę o opis wymarzonego królika (skoro gwizdnęłam Wam ozdobę świątecznego stołu, to królik może być świąteczny, jeżeli chcecie, albo każdy inny). Możecie wybrać kolor króliczego ciałka oraz ubranka (spodnie, sukienka z koła, spódniczka na szelkach, kapelusz, mikołajowa czapka też dostępna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poszło pocztą priorytetem, do: Justynka i Jarek, anSi, TAR i kjuta.

 

Mam już adresy do bogusława i bpis, poczekam jeszcze na adresy od malka i XRV i wtedy prześlę dla kolejnej Szanownej Czwóreczki. O wszystkim tutaj poinforumuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf. uf jak nie wiatr mi kuku z internetem robi, to forum nie chce zalogować. brrrr

Ale korzystając z "pracowego" kabla. szybciutko napiszę z nadzieją ,że uda się wysłać wiadomość.

 

Proszę o adresy do wysyłki porcelany i zabójczego trunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowa, przelew poszedł, a prawdziwki przechowaj do maja na wizytę u Edzi,

jakby były zagrożone wcześniejszą konsumpcją to wyślij je za las do Edzi :cool:;)

 

Lesiu kochany, przechowam i to nie jeden słoiczek, bo czym tu by się było dzielić :rolleyes:

I obiecuję, że do bigosu wrzucę suszone :)

Ale Ty musisz obiecać, że degustacji grzybków u Edzi dokonasz...bo inaczej wysyłam do Ciebie!

I nie ma to tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł przelew. Dopiszcie proszę drodzy moderatorzy do wylicytowanej kwoty 10zł, bo jakoś równiej mi było przelać 100zł zamiast 90 :)

 

Dopiszcie proszę mi tę dychę do wejściówki na imprezę do Edzi, niech będzie 30zł.

 

Kto jeszcze sam siebie chce przelicytować? Nie krępujcie się :)

 

 

pozdrawiam

m.

Edytowane przez maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie mogłam wczoraj wejśc na Forum więc z żalem żegnam Pannę Płaczliwą, za to szczerze życzę Mmelisowej córeczce mnóstwa radości z jej posiadania!!!!!!!!!!

 

Czy jest tu nr konta? Na pierwszej stronie pewnie, a ja nawet jeszcze tam nie zajrzałam! Jakby co ... to bardzo proszę o ten nr i prosze równiez dopisać do tych 20zł za przepis od Wusi jeszcze 30zł .... tak po prostu, dla równego rachunku! A Komtur to sobie na o wiele więcej zasłuzył !!!!!!

 

Dziękuję wszystkim za ten cudowny czas!!!!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tęczowy wraz z kolegą Marynarzem z innej bajki oraz Pan Elegancki z zegarkiem już ruszyli w drogę do swoich nowych domów.

Panna Króliczka wciąż uśmiechnięta siedzi nad kominkiem i czeka na adres. Nie martw się Kjuta, ja spałam na górze, Króliczka cieszyła się na dole, więc mi nie przeszkadzała spać.

Jeden Królik na Życzenie już się określił co do wyglądu, drugi jest wciąż wielką niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf. uf jak nie wiatr mi kuku z internetem robi, to forum nie chce zalogować. brrrr

Ale korzystając z "pracowego" kabla. szybciutko napiszę z nadzieją ,że uda się wysłać wiadomość.

 

Proszę o adresy do wysyłki porcelany i zabójczego trunku :)

 

Malko - wysłałam Ci priva :) Kaskę wpłacam, ale...Ty zachowaj filiżankę na kolejne licytacje :) Co ona - tak piękna - by u mnie samiuteńka robiła? :)

Edytowane przez anSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru konta za uśmiech gdzie szukać?

 

Arni - proszę :)

 

Nr konta i dane:

Tomasz Kępka

77 1020 1068 0000 1402 0039 0856

 

Bank: PKO BP

 

Tytuł: Forum Muratora - od ....(nick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...