Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cegła w pokoju chłopięcym


GUMISIOWA

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Raz po raz wracam do forum Muratora jako ,że wiem iż może być skarbnicą inspiracji.

Właśnie wchodzimy na etap urządzania pokoju czterolatkowi i bardzo chciałabym użyć białej cegły jako okładziny ściennej.

Będę wdzięczna za inspiracje-jakoś mi kiepsko idą poszukiwania:)

 

Dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny K -dziękuję za opinię :)

 

Kejt- dziękuję bardzo-jakoś poszukiwania idą mi jak po grudzie...Inspiracja nr 4 świetna:)

 

Słonko-absolutna rewelacja,pomagaj i wrzucaj bo do Świąt muszę się odrobić z całym pokojem a wena mnie opuściła całkowicie ,praca zawładnęła moim całym czasem a czas ucieka!!!!!Reszta na priva:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisia to czekam na priva, a tymczasem proszę :)

patrz na te inspiracje choćby pod kątem wybrania jednego elementu, który wpadnie Ci w oko

nie koniecznie na cały pokój ;) pokazuje to, co mi się wydało ciekawe i możliwe do zrealizowania :)

 

wyłapuję pewne detale jak tutaj oświetlenie na ceglanej ścianie:

2247b452fe816915551447da66fc345e.jpg

 

83b4c9180f4949a917ba3a9a8a219558.jpg

 

pomysł z obrazkami na cegle, oczywiście u Ciebie dostosowane do wieku synka :)

 

87c2ec1162db427365fc52766d0d8fca.jpg

 

fajnie miejsce do rysowania, a później dla ucznia :) oczywiście kolor cegły wybierasz sama

9d3704d8c46742166e538b2871ae77b5.jpg

 

 

to można brać, jak jest w całości, bo jest ślicznie i praktycznie :)

fe119251506cb6971e02bd3c44a7d107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Raz po raz wracam do forum Muratora jako ,że wiem iż może być skarbnicą inspiracji.

Właśnie wchodzimy na etap urządzania pokoju czterolatkowi i bardzo chciałabym użyć białej cegły jako okładziny ściennej.

Będę wdzięczna za inspiracje-jakoś mi kiepsko idą poszukiwania:)

 

Dziękuję za ewentualną pomoc i pozdrawiam:)

 

Gumisia, podrzucam link do bloga z inspiracjami na dziecięce pokoje:

 

http://44kids.blogspot.com/

 

to blog dla rodziców poszukujących inspiracji i ciekawych pomysłów na urządzenie oraz wystrój przestrzeni dla dzieci....

nie wiem, czy znajdziesz tam cegłę, ale na pewno różne, ciekawe rozwiązania...

nie wiem jak duży masz ten pokój, ale fajnie byłoby zmieścić huśtawkę, drabinkę, ścianę z farbą tablicową do bazgrania i najlepiej jakieś tipi czy domek... (podpowiadam tylko rozwiązania "pomocne rozwojowo" ;) )

 

i sorry, ale kawał mi się przypomniał:

 

- Chciałabym coś praktycznego do pokoju dziecięcego - mówi kobieta w sklepie z dywanami.

- A ile Pani ma dzieci?

- Sześcioro.

- To najpraktyczniejszy byłby asfalt...

 

:rotfl::rotfl:

 

Słonko, genialne te półki na ostatnim zdjęciu!

brać w ciemno ;)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti- kawał rozwalił mnie na kolana:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: I pomyśleć ,że mam jedno dziecko a też czasem asfalt by si przydał:lol2::lol2::lol2:

Ilekroć myślę ,że tęsknie za drewnem na podłodze na parterze bo mam gres ,tylekroć patrząc na moje dziecię co wyprawia myślę ,że byłby do wymiany po czterech latach mieszkania:lol2::lol2::lol2::lol2:

Dziękuję za bloga, będę studiować.

Pokój dziecka spory bo 21 metrów więc jest co zagospodarować.....

 

BAAAARDZO podobają mi się białe drabinki ze zdjęć słonka, MUSZĘ COŚ POKOMBINOWAĆ:confused:

 

Dziękuję bardzo, proszę wrzucajcie jeśli jeszcze coś znajdziecie:yes::yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój dziecka spory bo 21 metrów więc jest co zagospodarować.....

 

BAAAARDZO podobają mi się białe drabinki ze zdjęć słonka, MUSZĘ COŚ POKOMBINOWAĆ:confused:

 

Dziękuję bardzo, proszę wrzucajcie jeśli jeszcze coś znajdziecie:yes::yes::yes::yes:

 

jak pokój spory, to super :)

koniecznie pomyśl o huśtawce...

a z tymi drabinkami, to najlepsze w nich jest to, że mają skrzynki, a nie tylko półki (te autka, tory, wagoniki i pociągi mogą tam spokojnie lądować, nie mówiąc o klockach...)

a co ty chcesz kombinować?

jak taką cudną balustradę zrobiliście, to nie dacie rady kilku skrzynkom?

nie wierzę :D

 

napisz jaki masz pomysł na ten pokój i co już jest, a co musi jeszcze być, to łatwiej będzie coś podrzucać...

a na razie znalezione huśtawki, liny, poduchy.... ;)

 

http://szpargaly.pl/wp-content/uploads/2012/10/432-470-wplok.jpg

 

http://www.funkydiva.pl/wp-content/uploads/2015/03/fajne-pokoje-dla-dzieci-6.jpg

 

http://blog.scandikids.pl/wp-content/uploads/2014/04/hu%C5%9Btawka-w-pokoju-dzieci%C4%99cym.jpg

 

http://blog.scandikids.pl/wp-content/uploads/2014/09/tapeta-w-romby-pok%C3%B3j-dziewczynki-hu%C5%9Btawka-lampka-miffy-bia%C5%82e-mebelki-na-poddaszu1.jpg

 

http://img.shmbk.pl/rimgsph/66304_16c32062-5819-4832-aee6-dc28d72bf143_max_900_1200_pokoj-dla-twojej-pociechy-pokoj-dziecka-styl-skandynawski.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem - bo ja tak mam ze skrajności w skrajność jedne rzeczy zrobione inne całkiem nie ruszone. W tym roku absolutnie zawładnął nami ogrodowy plac zabaw:D:D:D Pomysłów było milion tylko czasu mało i jakoś budżet też się dziwnie kurczył:lol2: ale po dwóch miesiącach:rolleyes: jak już skończyliśmy własnoręcznie go robić to mnie wena na resztę opuściła. Jakbym umiała wklejać zdjęcia:D:D:D to chociaż tym bym się pochwaliła ,żeby nie było że tak całkiem na laurach spoczęłam :D:D:D No ale nie umiem:lol2: to się nie pochwalę:lol2:

Inspiracje wszystkie cudowne!!!!!

 

Huśtawka jak najbardziej wchodzi w grę, tylko zale ży mi żeby ten pokój nie był taki całkiem "dzidziusiowy" bo ten mój dzidziuś ma już 4 lata , chwila moment do szkoły pójdzie i nie chcę za chwilę następnego remontu robić.

Łóżko jest z wezgłowiem tapicerowanym w szarawo-niebieskim odcieniu. Meble też będę kupować i też nie wiem jakie.....Potrzebuję szafę jakąś komodę , półki....OPUSZCZENIE WENY CAŁKOWITE......HELP!!!!:) I wiem ,że jest cudowny dział pokoje dziecięce na forum ale nie znalazłam tam cegly:(

Edytowane przez GUMISIOWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym umiała wklejać zdjęcia:D:D:D to chociaż tym bym się pochwaliła ,żeby nie było że tak całkiem na laurach spoczęłam :D:D:D No ale nie umiem:lol2: to się nie pochwalę:lol2:

 

tak, coś się pozmieniało, ja też po wakacjach nie potrafiłam zdjęć wkleić....

ale mi poradzono, że klikasz w ikonę obrazka (jak do tej pory) ale zamiast "wybierz pliki" kliknij na "basic uploader" na dole,po prawej ....wtedy pojedynczo dodasz.

 

i tym sposobem się udało ;)

tobie też się uda :yes:

 

no to czekam :D

 

rozumiem, że nie chcesz dzidziusiowego pokoju...

baza ma być biała z elementami szarego, tak?

pokaż też to łóżko, które macie i meble, które ci się podobają (ja bym poszła w białe)

fajnie mieć jasną bazę, bo potem i tak jest totalny chaos kolorystyczny jak dojdą te wszystkie pluszaki :rolleyes:, ciężarówki :rolleyes:, kolorowe obrazki i inna radosna twórczość :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa, ale fajnie! :hug: E tam nie umiesz zdjęć wrzucać ;) Catti dała idealną instrukcję i wszyscy czekamy :)

 

To ja też dorzucę co nieco ;) A może huśtawkę połączyć z łóżkiem? ;) Sama bym chciała mieć takie cudo :D

 

a3cb3f39d91fb72438da6a6267baf0c7.jpg

 

Tu cegły nie ma, ale urzekł mnie pomysł na przechowywanie zabawek :) Karuzela! :D I te lampy pod sufitem!

 

furniture-kids-room-bedroom-kids-room-idea-and-boys-bedroom-and-plygound-with-retro-unpolished-w.jpg

 

A tu cegła jest ;) Ujęła mnie kolorystyka :)

 

pendant-lamp-bed-cover-alarm-clock-white-banquette-white-small-bed-white-brick-wall-white-small-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gumisiu :hug:

 

Wracaj na forum i odkop swój wątek nawet, jeśli będziesz tam zaglądać tylko raz na miesiąc, PLEASE

 

 

Wpadam może nie z cegłą, ale parę fotek z drobnymi pomysłami do chłopięcego pokoju.

 

Huśtawka – Twój na pewno zrobi ją w godzinę. Wiem, że umie sobie świetnie radzić z rękodziełem.

 

hustawka.jpg

 

Reszta bez komentarza :)

 

1406691527.jpg

1406691525.jpg

1363192487-13.jpg

1363132807-1.jpg

 

Na ceglanej ściane możesz zrobić drabinkę do wspinania i ćwiczeń

http://blogs.babycenter.com/life_and_home/01132012the-boy-with-a-climbing-wall-in-his-room/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale mi głupio, bo nie mam inspiracji, ale mam duuuuuużo ciepłych pozdrowień :D :hug: :hug: :hug:

Cieszę się, że jesteś Gumisiu :hug: Tęsknię za Twoim poczuciem humoru :). Czas pędzi jak szalony dopiero, co Junior rozstawał się z piersią, a tymczasem już urządzasz pokój czterolatka :).

 

-------------------------------

 

No dobra, że by nie było, coś znalazłam - jest cegła, więc nie będzie mi tak łyso :D

 

http://www.maisonsdumonde.com/images/cache//3/7/-37b349e43130c8926fe3ed3c8f14992c_w500_h500.jpg

 

9f18a54f2049954d653ab6ca20006759.jpg

 

b06306f6cf83199732a066e359a85855.jpg

 

ac9bce73a644325a1251a3cf165dd522.jpg

 

Tu kolorystykę trzeba zmienić na "chłopięcą" :)

f3d367b74c43a0f474665be44fb11d4e.jpg

 

A tak w ogóle to przypomnij proszę układ pokoju :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo wszystkim dziękuję!!!BARDZO!!!!!!

 

Catti- no ja nie wiem jak to robię, ale za cholerę mi się te zdjęcia nie wgrywają...Po staremu dostaje hasło ,że format za duży po nowemu brak reakcji po dodaj plik.....Ja to blondynka jestem i już z tymi zdjęcimi...:lol2:

 

Tomkowa-pomysły bardzo fajne, ale synek już łóżko ma więc tyle oszczędności w budżecie , że łóżko pozostaje takie samo, ale jak mnie twórczość z waszą pomocą ogarnie to łóżko zostanie wykorzystane zdecydowanie:yes:

Dziękuję za inspiracje!!!

 

Pesteczko:hug::hug:cudowna kobieto!!!!!!:hug::hug:Bardzo dziękuję hamak -huśtawka będzie chyba strzałem w dziesiątkę bo młody miał na placu zabaw i był zachwycony-jedyne co małżonek za nic w świecie nie chce wiercić w suficie bo powiedział ,że znając mnie to zaraz zmienię zdanie i dziura tylko zostanie,ale jakoś go urobię:lol2:

Co do wątku , chyba jeszcze nie dojrzałam do tego ,żeby wrócić na dobre :confused:, wydarzenia ostatnich 1,5 roku zmieniły we mnie percepcję podejścia do wielu spraw , ale może jeszcze mój luz wróci to i ja wtedy wrócę-DZIĘKUJĘ CI ŻE O MNIE PAMIĘTASZ:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:

 

Julianko kochana!!!!!!!!!!!Podglądam Cię czasami!!Ta kuchnia ,podłogi na piętrze,kominek ,salon i schody i cegła-CUDO:))))))))))))Dzieciaki -największy skarb!!!!!Kochanie DZIĘKUJĘ ZA TAK CIEPŁE SŁOWA!!!!!!!Bardzo dużo dla mnie znaczą!!Bardzo!!!:hug::hug::hug:

 

Inspiracje cudowne!!!Kolorystyka tej z miętową sofą-rewelacja!!!W głowie totalne zamieszanie a plany musze znowu:(:(:(:(:(odłożyć na później-właśnie mnie z pracy na delegację wysyłają i znowu wszystko kręci się wokół spraw zawodowych....

No a układ pokoju no taki, że w podłodze 21 metrów ,jedna ściana ze skosem pod którym stoi łóżko a reszta prościutkie ściany tylko dwa wyjścia na balkon:)))))))Kurde chyba to nic ci nie mówi:lol2:

 

Agi75-I LOVE YOU-WRESZCIE COŚ NA ŻYWO!!!!Jak mogłam zapomnieć o Twoim pięknym domu, już się poprawiłam i odświeżyłam sobie pamięć. Pokój cudny!!Proszę napisz jak się sprawuje jasna cegła w pokoju dziecka

 

Piu-dziękuję za inspiracje!!!

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!:hug::hug::hug:Jak się ogarnę w pracy to wrócę do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...