Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zmiana sposobu użytkowania - kuchnia


Recommended Posts

Witam,

 

Stoję przed problemem zmiany mieszkania na nowe z rynku pierwotnego. Mieszkanie w obecnym stanie posiada jeden pokój, hall, oraz łazienkę.

Chciałbym wstawić ściankę działową wyznaczając tym samym sypialnię oraz zmienić lokalizację kuchni, nie wiem jednak do końca na ile jest to możliwe.

 

Poniżej rzut mieszkania w stanie pierwotnym.

[ATTACH=CONFIG]334170[/ATTACH]

 

Tutaj rzut po profesjonalnej obróbce w paincie przedstawiający mieszkanie po zmianach.

[ATTACH=CONFIG]334171[/ATTACH]

 

Problem polega na możliwości odprowadzenia oraz doprowadzenia wody do odpływu. Jednym możliwym sposobem wydaje mi się zastosowanie mini przepompowni ścieków. Nie wiem jak wygląda kwestia możliwości wkuwania się w posadzkę w blokach ? oraz w jaki sposób można by było wtedy poprowadzić odpływ grawitacyjny.

 

Poniżej rzut przedstawiający planowany odpływ oraz doprowadzenie wody (pompa)

[ATTACH=CONFIG]334172[/ATTACH]

Zdjęcia odpływu

[ATTACH=CONFIG]334178[/ATTACH]

 

W tym samym miejscu chciałbym poprowadzić wentylację, tylko jak to do końca miało by wyglądać ?

[ATTACH=CONFIG]334179[/ATTACH]

20151013_163318.jpg

20151013_163409.jpg

 

Proszę o porady. Nie mam pojęcia czy jest sens kupować mieszkanie, jeżeli nie będzie możliwości dokonania zaplanowanych zmian.

 

Pozdrawiam,

Mariusz S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...