Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli tak to niestety wychodzi na to że to taki zabieg producenta,ponieważ używam wyłącznie dedykowanych środków,tej samej marki co ekspres.

Warunkiem gwarancji jest systematyczne przeprowadzanie tego zabiegu,po 2 latach mogłabym przestać ciekawe czy to pomoże choć wątpię bo ta chemia już zadziałała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zmieniając temat, u nas coś ruszyło. Dostaliśmy pozwolenie na rozbiórkę (mamy stary budynek na działce) i złożyliśmy papiery do PnB. Teraz zostało tylko czekać i działamy :)

 

Kurczę, u Pusi była podoba sytuacja, że najpierw rozbiórka i potem budowa i był u niej problem - okazało się, że nie można wydać dwóch pozwoleń dla tego samego miejsca. Z tego samego powodu u mnie też rozbiórka i budowa będą na jednym pozwoleniu. Zorientuj się, czy u Ciebie nie trzeba tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Rozpoczynam budowę w czerwcu, Lokalizacja Rębiska k/Kielna pomorskie.powierzchnia 350 (z piwnicą) plus garaże, ogrzewanie PC gruntowa plus podłogówka po całości oprócz garażu, WM. Aktualnie poszukuje osoby która policzy mi dokładnie zapotrzebowanie materiałowe - jeżeli ktoś ma namiary na taką osobę w pomorskim to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, u Pusi była podoba sytuacja, że najpierw rozbiórka i potem budowa i był u niej problem - okazało się, że nie można wydać dwóch pozwoleń dla tego samego miejsca. Z tego samego powodu u mnie też rozbiórka i budowa będą na jednym pozwoleniu. Zorientuj się, czy u Ciebie nie trzeba tak samo.

Wiem, czytałem jej dziennik. Spoko rozmawiałem w starostwie i nie będzie żadnego problemu, wogóle Pani zrobiła wielkie oczy jak jej to powiedziałem. Tak czy inaczej dzięki za czujność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milutko. Ja dzisiaj mam dostać projekt w końcu. Jeee! :p

 

Czy ktoś miał do czynienia ze stropami Granord? Dali mi wycenę na strop o blisko 10 tys. zł mniej niż inni na terivę, ale szwagier na własne oczy widział pofalowane stropy ("strunowe") i się boi czy to nie jeden z takich kwiatków.

 

Aha, sam sobie pośrednio odpowiem wątkiem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223735-Strop-Granord-Kto%C5%9B-mia%C5%82-ju%C5%BC-styczno%C5%9B%C4%87

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!! :)

 

ja z dobrymi nowinami :) od poniedziałku zaczynamy kopać pod fundamenty :) ekipa, geodeta, koparka dograni :) i już nic nie powinno stać na przeszkodzie :wiggle:

 

Świetnie! Gratulacje! :) Życzmy sobie zatem dobrej pogody do budowania :D

 

Liliputku super wieści! Oby deszcz i zima trzymały się z daleka :)

 

zakładali nam dzisiaj ZZP i podczas przekopywania się do słupa trafili na wartki strumyk pod warstwą gliny - ah, mamy idealny teren pod piwnicę :p

 

Oj :roll: I co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się może ile kosztuje m2 ściany z silki gr. 24cm? ja nie wiem, czy jestem głupia czy co, ale z netu wychodzi mi ok. 75zł, a tak przeglądam wycenę od innej ekipy i oni podali kwotę 118 zł... co prawda my im mówilismy, że chcemy silikaty, a oni wycenili silkę... ech :)

 

Dziękuję za gratulacje, ale dopóki nie zobaczę ekipy na działce to trudno uwierzyć :D

 

Niechaj to piwnica będzie musiała być bardzo szczelna... zawsze coś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...