Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja wbijam się krótko pochwalić.

 

Wniosek o PnB złożony.

Ekipa zaklepana.

Kierbud zaklepany.

 

:)

Gratulacje :)

 

u nas ekipa ma w tym tygodniu zalewać ściany piwnicy.. zobaczymy, pogoda nie zachęca, a biedni robią na tym chłodzie...

Jutro ma być cieplej, oby! :) żal mi ich, bo są sympatyczni i dobrze pracują... ale kupiliśmy ich grzejnik do garażu :) żeby chociaż się ogrzać mogli..

 

aaa jeszcze Wam powiem :D wszędzie trzeba pytać o rabaty... mąż się wstydzi, ale ja na tym już zaoszczędzilam z 1000 zł, może nie dużo, ale 1000 zł na ulicy nie znajdę.. ;)

Edytowane przez Liliputek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !

Właśnie trafiliśmy na ten wątek i postanowiliśmy się przyłączyć do forumowania :)

My również zaczynamy w tym roku, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy warunki zabudowy, teraz pozostaje nam zdecydować się na umiejscowienie domu na działce i zrobienie badań geo. Nie ukrywam, że jesteśmy kompletnie zieloni, na szczęście zgłosiliśmy się do firmy, która ogarnia wszystkie papierki i kieruje nas do poszczególnych etapów :)

Budujemy w okolicach Gdańska i planujemy Projekt Dom w idaredach G2P.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !

Właśnie trafiliśmy na ten wątek i postanowiliśmy się przyłączyć do forumowania :)

My również zaczynamy w tym roku, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy warunki zabudowy, teraz pozostaje nam zdecydować się na umiejscowienie domu na działce i zrobienie badań geo. Nie ukrywam, że jesteśmy kompletnie zieloni, na szczęście zgłosiliśmy się do firmy, która ogarnia wszystkie papierki i kieruje nas do poszczególnych etapów :)

Budujemy w okolicach Gdańska i planujemy Projekt Dom w idaredach G2P.

Miłego dnia!

Mimo wszystko czytajcie ile się da i pytajcie, pytajcie -- bo z firmami to różnie bywa. :( Zakładają inwestorowi różowe okularki a potem płacz i zgrzytanie zębami. Pierwsza rzecz na jaką zwrócę uwagę na etapie wyboru projektu, to poddasze użytkowe (z którego ja się wyleczyłem po paru latach mieszkania w domu i nikomu tego nie polecam). Druga kwestia, to oczywiście kominy, które warto wyeliminować już na etapie projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się że mimo to że nie mam nic poza ławami już rozrzucam sieć na temat prefabrykowanej więźby dachowej. Na razie zaatakowałem Nową Rudę, Wybiłem ich trochę z monotonii podsyłając im koncepcję podwyższonego sufitu w salonie. Coś na wzór tego co ma Artrix.

 

http://s1.fotowrzut.pl/V8AUW41RCO/1.jpg

 

Zobaczymy jaką podają cenę.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się że mimo to że nie mam nic poza ławami już rozrzucam sieć na temat prefabrykowanej więźby dachowej. Na razie zaatakowałem Nową Rudę, Wybiłem ich trochę z monotonii podsyłając im koncepcję podwyższonego sufitu w salonie. Coś na wzór tego co ma Artrix.

Wow, super :) Uwielbiam coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zaatakowałem Nową Rudę

 

Ja za kilka dni odbieram projekt po adaptacji, a juz mam kilka wycen więźby prefabrykowanej ;-)

 

Mam kilka wycen ale pod uwage biorę trzy firmy z Lipna, Kłecka k. Gniezna, Solca Kujawskiego k. Bydgoszczy. Kolejność od najwyższej ceny.

 

Ciekawy wzór, ciekawe jak podejdą do niego wykonawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Melduję i ja. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny w oparciu o projekt domu Arteo. Jesteśmy na etapie wprowadzania zmian w gotowym projekcie. Planujemy rozpoczać budowę w pierwszej połowie tego roku.

Pozdrawiam

 

Witaj,

Jestem ciekawy jak bedzie wyglądał gotowy Twój projekt. My mocno zastanawialiśmy sie nad Arteo, ale na naszą działkę jest za szeroki o jakieś 1,5 czy 2 m. Wachaliśmy się wlasnie pomiedzy Arteo a Niką 2, ale Nika z kolei była troche za wąska w czesci dziennej. Mielismy już robić coś pomiędzy tymi dwoma projektami. Jednak za zmiany byśmy sporo zapłacili i padło na inny projekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...