Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niemal rok temu została na naszej działce wbita pierwsza łopata..

 

Teraz jesteśmy na etapie wykończeń.. Ściany pomalowane, płuyki połozone, niamal wszystkie gaiazdka zamontowane, pozostałe instalacje takei jak np rekuperacja czekają na pierwsze uruchomienie. Za tydzień montaz paneli i mebli kuchennych. Pod koniec lutego montaz drzwi wewnętrznych a za okolo dwa miesiące montaz schodów.

 

 

Jeżeli nic powaznego nie stanie na przeszkodzie to wielkanoc sędziemy w naszym nowym gniazdku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal rok temu została na naszej działce wbita pierwsza łopata..

 

Teraz jesteśmy na etapie wykończeń.. Ściany pomalowane, płuyki połozone, niamal wszystkie gaiazdka zamontowane, pozostałe instalacje takei jak np rekuperacja czekają na pierwsze uruchomienie. Za tydzień montaz paneli i mebli kuchennych. Pod koniec lutego montaz drzwi wewnętrznych a za okolo dwa miesiące montaz schodów.

 

 

Jeżeli nic powaznego nie stanie na przeszkodzie to wielkanoc sędziemy w naszym nowym gniazdku :)

 

 

gratulacje i powodzenia w szybkim ukończeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal rok temu została na naszej działce wbita pierwsza łopata..

 

Teraz jesteśmy na etapie wykończeń.. Ściany pomalowane, płuyki połozone, niamal wszystkie gaiazdka zamontowane, pozostałe instalacje takei jak np rekuperacja czekają na pierwsze uruchomienie. Za tydzień montaz paneli i mebli kuchennych. Pod koniec lutego montaz drzwi wewnętrznych a za okolo dwa miesiące montaz schodów.

 

 

Jeżeli nic powaznego nie stanie na przeszkodzie to wielkanoc sędziemy w naszym nowym gniazdku :)

 

 

Gratulacje, jesteście na podobnym etapie tak jak My.

Mamy położone już podłogi, zrobione łazienki itc. Za tydzień wchodzi nam stolarz z meblami kuchennymi, garderobą i półkami w łazience. Zaraz po nim wchodzą ze schodami. Drzwi mieliśmy mieć około 10 lutego a zapowiada się,że w lutym nam ich nie zamontują. Podobno pol-skone ma jakąś obsuwę.

I tak na prawdę moglibyśmy się już wprowadzać................................. Gdyby nie to,że jeszcze nie mamy prądu w domu buuu. Energa obiecała,że do końca marca podłączą, ale nie jestem pewna co do ich zapewnień.

Chciałabym na święta już mieszkać w domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Ups, nie wiem czym zacierane :D A czy bardzo chropowate? Na pewno bardziej niż gipsowe, ale otarcie się o nie nie skutkuje krwawieniem ;)

 

U mnie w tej chwili robione instalacje przed tynkowaniem. Wod-kan już są, elektryka w trakcie. W połowie kwietnia po świętach jak dobrze pójdzie tynki.

Tynki gipsowe twarde Dolina Nidy Zeta. W PG i w łazienkach cem- wap.

Plan jest taki żeby na jesień dom był w stanie deweloperskim. A w przyszłym roku na wiosnę zamieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako że większość z was jest już na etapie ukończenia inwestycji i ma lepsze lub gorsze doświadczenia z ekipami / firmami (a przede mną jeszcze cała batalia ) mam prośbę do forumowiczów z górnego śląska którzy już wybudowali o namiary na tanią i solidną ekipę do SSZ . ( najlepiej tę która była zaangażowana w wasze inwestycję )

 

Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza...wszyscy zapracowani czy już się cieszą kawą na tarasie?

U mnie wylewki zrobione :wiggle:

Nic mnie tak nie wku...tzn denerwuje w całym budowaniu jak kontakt i współpraca z instytucjami typu ,,gazownia''. Umowa na przyłącz do granicy zawarta rok temu w lutym. Termin na wykonanie - rok. Pan się pyta czemu tak wcześnie skoro chce mieszkać dopiero w 2017 i że to bez sensu. Ja mu mówię, że jestem przezorny...i oczywiście miałem rację. Kończy się kwiecień a gazu w granicy ani widu ani słychu, żadnego pisma, nic. Co dwa tygodnie wykonuję telefon i słyszę ,,przeciąga się''. Już mi się nawet śmiać nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...