Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOSKONAŁY 3 pracownia DOMY Z WIZJĄ


Recommended Posts

Witajcie,

w przyszłym roku będziemy realizować projekt domu http://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/doskonaly-3-lustrzany

Czy ktoś z okolic:

- Lesznowoli,

- Piaseczna,

- Konstancina,

- Magdalenki, kto budował według tego projektu, może polecić ekipę budowlaną?

 

Zależy nam na znalezieniu ekipy która budowała juz taki dom i ma o tym pojęcie.

 

Pozdrawiam

Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Witaj,

 

nie to żebym miał ekipę ale właśnie jestem parę dni po uzyskaniu pozwolenia na Doskonały 3 i właśnie będę budował w Piasecznie. Będę ogromnie wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę czasu i podpowiesz na co zwrócic uwagę. Ciekawe czy już się wprowadziłeś, jak to wyszło kosztowo etc...

 

Pozdrawiam,

Leon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...

Drogi Leonie,

troche długo mi zajęła odpowiedz, może dlatego że rzadko tu zaglądam...

Na co warto zwrócic uwagę:

- stopień pomiędzy salonem i jadalnią - wiele osób pisze, że można sie łatwo wywrócić, zanim sie przyzwyczaic i wiele osób z tego rezygnuje,

- gzyms nad wjazdem do garażu - my zrezygnowalismy po poradze naszej ekipy budowlanej, sporo on kosztuje a nie wnosi nic poza zaciekami na scianie.

 

 

Jesli chodzi o ekipę polecam gorąco:

MUR-BUD Kamil Kuryła

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?125973-solidna-ekipa-budowlana-MUR-BUD&highlight=MUR-BUD+Kamil+Kuryla

 

Polecani, ja take ich polecam gorąco. Robia bardzo szybko, dokładnie, a co najważniejsze mozna liczyc na poradę i doświdczenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...

Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wyszedł nasz Doskonały 3 to zamieszczam link do zdjęć. Są to głównie zdjęcia z wnętrza. Mieszkamy w tym domu już ponad 2 lata i zdjęcia zrobiłem w 2020 roku, ale zamieszczam dopiero teraz. Zrobię może jeszcze jakieś zdjęcia budynku z zewnątrz za dnia i dołożę do albumu który tu udostępniam. Nie ma na tych zdjęciach jeszcze jednej łazienki, gabinetu i pokoju na parterze. Mamy też drugą kuchnię gospodarcza bo jak widać na zdjęciach z zewnątrz zlikwidowaliśmy garaż. Jesteśmy w pełni zadowoleni z projektu, nie ma on dla nas żadnych mankamentów, ale zmieniliśmy projekt w znaczny sposób przez rezygnację z garażu. Mamy za to duży budynek gospodarczy z garażami i wiatę na dwa samochody.

https://photos.app.goo.gl/LUovBRvzj7yeGHPt9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...