Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy p?acisz abonament za RTV???


Czy płacisz abonament za RTV???  

154 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy płacisz abonament za RTV???



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 147
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I tu się woprzu kochany mylisz. :)

Jak nie zapłacisz to oni Ciebie najpierw wezwaniem do zapłaty potraktują (co przerabialiśmy z żonką osobiście). A potem pewnie egzekucją skarbową. :roll:

I nic nie pomoże Tobie, że szklana kula odbiera tylko kosmos, bo ci znajdą radio w prywatnym samochodzie. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinU no i w ten sposób wiemy w jakiej instytucji pracuje _ZBYCH_ 8) :lol: 8) .

polikarpia i Iron mają podobny nawyk do mojego wynikający z prowadzonych kiedyś przez TVP konkursów o samochód. Swoją drogą ciekawe dlaczego losowali w sposób komputerowy, a nie maszyną losującą z lotto. :roll:

Barti4, podejrzewam cię o to, że się 3 lata temu przemeldowałeś, albo nie zarejestrowałeś. Znaczy oglądasz i nie płacisz hęęę. :x A niedawno taka dyskusja była jak nazwać takich co to za energię el. pobraną płacić nie chcą. :( Różne epiteta były. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacę,

bo nie będę sposorować Grażyny Torbickiej i Magdy Mołek i ich nieprzyzwoicie wysokich zarobków.

Jak czytam ze Grażynka nie wyobraża sobie świąt bez rodzinnych zakupów w Rzymie i że kupuje krem na cellulit za tysiąc pięćset ton euro to mnie skręca.

A w zamian za taką kasę co dostajemy?

mierny poziom, dużo agresji, przemocy, reklam i chały.

 

Np. włączam dziecku TV przed dobranocką o 19.00 a tam zwiastuny filmów które będą o 23 - agresja, zabijanie, krew się leje. Szlag mnie trafia.

Nie nie płacę i nie będę.

A państwowego radia i tak nie słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się woprzu kochany mylisz. :)

Jak nie zapłacisz to oni Ciebie najpierw wezwaniem do zapłaty potraktują (co przerabialiśmy z żonką osobiście). A potem pewnie egzekucją skarbową. :roll:

I nic nie pomoże Tobie, że szklana kula odbiera tylko kosmos, bo ci znajdą radio w prywatnym samochodzie. :lol: :lol: :lol:

 

Kurcze a ja wlasnie dostalam wezwanie juz drugie :cry:

Ale podobno jak jest sie zarejestrowanym a np. stary tv idzie na smieci to idzie sie go wyrejestrowac i mowi sie ze nie mam nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1 to wyrejestru, a potem opisz jak to się robi. :wink:

Czy kontrole przychodzą? itd.. itp..

 

PS. Nie zapomij o rabiu w samochodzie, a jak wóz służbowy to uważaj bo jak firma nie płaci i znajdą u ciebie to pracodawca może naganę wlepić w papiery, i nie ma zlituj się. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...