Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi zewnętrzne Barański - opinie?


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

 

to mój pierwszy post na forum - od dawna czytam różne tematy, natomiast tym razem mam problem: nie potrafię znaleźć żadnych opinii na temat drzwi zewnętrznych "Barański".

 

Dostałem ciekawą ofertę na drzwi tej firmy, nieco tańszą niż konkurencja, sprzedawca twierdzi, że nie odbiegają jakością od innych, ale tak jak wspominałem wyżej - nie znam żadnych opinii na temat tego producenta.

Czy ktoś z was montował takie drzwi u siebie, bądź miał w jakikolwiek sposób do czynienia z drzwiami zewnętrznymi tej firmy?

 

Zastanawiam się właśnie nad montażem takich drzwi z doświetlem/dostawką.

 

Będę wdzięczny za wskazówki,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie u nas zostały zamontowane drzwi zewnętrzne Barański, wyglądają pięknie i bardzo porządnie, ale też nie znalazłam żadnych opinii na ich temat, mam nadzieję, że się sprawdzą. Cenowo nie odbiegały od CAL czy Wiktorczyka.

 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź, informacja o pierwszym wrażeniu też jest istotna :)

Może jest tu ktoś, kto takie drzwi już ma zamontowane dłużej, albo miał do czynienia z nimi montując je u kogoś? Kuszą mnie te drzwi, bo wyglądają bardzo obiecująco, ale trochę mnie martwi właśnie fakt, że nigdzie o nich nic nie ma. A może to właśnie dobry znak - skoro nie ma opinii, to może są dobre? W końcu najczęściej opinie w necie wyrażają niezadowoleni :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

My mamy zamontowane od wiosny tego roku.

Wcale nie były tanie 4.800 zł (wersja dębowa, wzór klasyczny) z montażem. Ładnie i solidnie wykonane. Drzwi są w ciemnym kolorze (dąb bagienny czy coś takiego;)) zamontowane od strony południowej pod daszkiem ale latem słońce operuje tam konkretnie:yes:. Po pierwszym wiosenno-letnim sezonie nie mamy żadnych zastrzeżeń. Czekamy na pierwszą zimę.

Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
My mamy zamontowane od wiosny tego roku.

Wcale nie były tanie 4.800 zł (wersja dębowa, wzór klasyczny) z montażem. Ładnie i solidnie wykonane. Drzwi są w ciemnym kolorze (dąb bagienny czy coś takiego;)) zamontowane od strony południowej pod daszkiem ale latem słońce operuje tam konkretnie:yes:. Po pierwszym wiosenno-letnim sezonie nie mamy żadnych zastrzeżeń. Czekamy na pierwszą zimę.

Ogólnie polecam.

 

Witam,

Zamierzam kupić drzwi tej firmy, dajcie znać jak Wam się drzwi sprawdziły pierwszej zimy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Witam ponownie:bye: To nasza kolejna zima z drzwiami zewnętrznymi Barańskiego. Póki co jest super. Żadnych zastrzeżeń nie mam tylko nie mieszkamy jeszcze więc test nie do końca zrobiony. Mam nadzieję, że będzie ok jak zaczniemy ogrzewać dom i będą duże różnice temperatur środek - dworek;). Aktualnie rozglądam się za drzwiami wewnętrznymi i chyba skuszę się na Barańskiego bo mają dokładnie model i kolor jaki jest nam potrzebny (wzór MALAGA na sośnie bielonej). Wycena z montażem 10.400 zł za 7 szt.. Sporo ale to jednak drewniane drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drzwi Barański, w końcu na nie się zdecydowaliśmy. Montowane były w lutym 2016. Wyglądają spoko, są solidne i jeśli ktoś się zastanawia to ja ogólnie polecam. Jedyny problem był taki, że jak przyjechali panowie na montaż, to po odpakowaniu z folii okazało się, że były lekko "draśnięte" w jednym miejscu. Ja tego nie zauważyłem szczerze mówiąc, ale ci montażyści sami mi na to zwrócili uwagę. Producent bez gadania przyjął drzwi z powrotem na poprawkę i po dwóch tygodniach przyjechały już eleganckie. Jedyny drobny problem z nimi mam taki, że trochę trzeba je wyregulować na zawiasach chyba, bo od pewnego czasu klucz w dolnym zamku trochę ciężej chodzi, trzeba lekko docisnąć drzwi przy przekręcaniu klucza. No ale to raczej nie jest jakaś usterka, tylko naturalna kolej rzeczy.

Razem z doświetlem kosztowały coś ponad 4000 zł.

Wiadomo, że to kwestia gustu co się komu podoba, ale ja ze swoich jestem zadowolony i wizualnie też mi bardzo pasują.

 

edit: Jeśli ktoś chce, to mogę podesłać zdjęcie na prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Rozwijam wątek drzwi wewnętrznych....

Potrzebuję waszych opinii. Niby wybrałam wzór MALAGA (zdjęcie nr 1) ale mam jednak pewne wątpliwości ponieważ podobają mi się również inne wzory - te dwa poniżej. W załączeniu rzuty mojego domku.

Nadmieniam, że oczywiście do łazienki będą z innymi przeszkleniami.

Pierwotny zamysł był taki że muszą być szyby co by nie było ciemno w korytarzu.

Nasz domek będzie urządzony raczej bardzo klasycznie - idę w kierunku elementów nowojorskich że tak to określę:D

malaga 81.jpg

manhatan 15.jpg

veneto C5.jpg

dom-w-jezynach-2-ver-2__706.jpg

 

Kolor drzwi sosna bielona.

Pomocy.... chętnie wysłucham wszystkich sugestii i uwag

Edytowane przez Sylwia $
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franelka1 - dziękuję za opinię:)

motherku i anulla- zawsze można na Was liczyć;) Chyba nigdy nie kierowałam się modą w życiu a już na budowie mowy o tym nie było! Zawsze na przekór wszystkim i wszystkiemu! Wszędzie wielkie chałupy z dwoma garażami a ja malutka chatka parterowa na skraju lasu i zielonym dachem pokrytym gontem bitumicznym:)

Wzór na 1 został wybrany zanim go zobaczyłam w katalogu:) taki właśnie miał być. Chyba niepotrzebnie zaczęłam wymyślać "koło" i kombinować niepotrzebnie. Już nie raz się przekonałam, że pierwszy wybór jest najlepszy. Tylko tak myślałam, że za dużo może tych przeszkleń?

Będę mała tą Piątą Aleję w domku pod lasem na końcu wsi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Hej Ilona;)

Obecnie czekamy jeszcze (drzwi zamówione w połowie stycznia, podobno mają być pod koniec miesiąca). Montaż dopiero pewnie w połowie kwietnia bo i tak nie mamy jeszcze wszędzie podłóg. Trudno powiedzieć jak się będą sprawowały. Z drzwi zewnętrznych jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego zdecydowaliśmy się na Barańskiego w wersji wewnętrznej:).

Jak będę mogła coś już o nich powiedzieć dam znać.

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Drzwi zamontowane. MALAGA kolor sosna bielona. Drzwi ładnie wykonane. Dobrze pomalowane. Estetyczne. Klamki, które były w standardzie może nie są najpiękniejsze na świecie ale ujdą:p może kiedyś sobie kupię inne. Ogólnie jestem mega zadowolona. Jeżeli chodzi o kolor to nie jest to jednolity biały. Przebijają słoje drewna, jakby przetarte przez kolor.

W załączeniu zdjęcia.

IMG_20170421_125417.jpg

IMG_20170421_125425.jpg

IMG_20170421_125436.jpg

IMG_20170421_125445.jpg

IMG_20170421_125507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...