Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

sciana z silki


Recommended Posts

Problemem są same palety.Robią z okorków,a nie desek. A w końcu paleta waży tonę. Jak kilka razy widłami jest podnoszona to pękają bloczki leżące na dole palety.

 

Ja się zawiodłem na jakości silki, miałem ze 3-4 całe palety popękanych, faktem jest, że dosłali mi te 4 palety nowe za darmo, ale moim zdaniem w polskich fabrykach za szybko sztaplują gotowe wyroby - są za szybko obciążane dużymi siłami i pekają już na magazynie.

Ale wymiary trzymają niezle, następnym razem tez wziąłbym silke ale tylko ze względu na te wew kanały do elektryki ... bo cena do jakości jest nieadakwatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na jakości silki, miałem ze 3-4 całe palety popękanych, faktem jest, że dosłali mi te 4 palety nowe za darmo, ale moim zdaniem w polskich fabrykach za szybko sztaplują gotowe wyroby - są za szybko obciążane dużymi siłami i pekają już na magazynie.

Ale wymiary trzymają niezle, następnym razem tez wziąłbym silke ale tylko ze względu na te wew kanały do elektryki ... bo cena do jakości jest nieadakwatna

 

Mają padliniaste palety, to fakt, dlatego warto brać transport prosto z fabryki, jeśli mamy możliwość rozładunku np. widlakiem, albo mobilnym HDS-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był zakup Silki od Xelli. Dodam jeszcze że dawniej paleta była ściągana taśmami i potem foliowana,a teraz jest tylko foliowana

Kupowałem w zeszłym roku Silkę, dostawy na budowę odbywały się w trzech etapach, transport z hurtowni gratis, wszystkie palety były ofoliowane i w dwóch miejscach ściągnięte taśmami. Na 60 palet w trzech paletach połowa pustaków była pęknięta na pół, oczywiście nie było żadnych problemów z wymianą, ponieważ kupiłem też połówki silki więc pęknięte na pół nie były mi potrzebne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na ta strone ma być akurat welna mineralna rock wool 20 cm frontrock max E.

http://www.rockwool.pl/produkty-rozwiazania/u/1332/produkty/frontrock-max-e

 

Pozostałe mają być oblepione styro swisspoor LAMBDA PLUS fasada 20 cm.

http://www.swisspor.pl/products.html?cat=1&prod=101

 

Ale to chyba specjalnej różnicy nie robi ?

Chyba będzie ciepło, co ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem dom z silki, piwnice tez zamiast z krzywych betonowych bloczków mam z wzmocnionej silki. Budynek gospodarczy tez będe budował z silki.

Nie trafiły mi się połamane cegły na paletach, zresztą podczas murowania potrzeba czasem połówki.

 

Silka to stabilna temperatura latem i zimą. Po drugie i najważniejsze jak można mieszkać w domu z ceramiki czy gazobetonu do którego wstawia się antywłamaniowe drzwi okna a przez ścianę można wejść używając młotka czy piły do gazobetonu :-) Już nie wspomnę o montażu kołków do takich ścian.

 

Do autora co przeszkadzają takie ubytki na rogach? Kup pianę wpsikaj i po problemie! Myślisz że inne cegły nie miałyby takich uszczerbień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...