Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szukam solidnej firmy do wykonania wentylacji mechanicznej


Recommended Posts

witam forumowiczow,poszukuje dobrej a zarazem nie drogiej firmy do wykonania wentylacji mechanicznej z rekuperatorem.najlepiej aby to byla firma z podkarpacia lub malopolski ktora mogla by dojechac do okolic Jasła.znalazlem wiele firm trudniacych sie owym fachem ale zadnuch informacji(forum czy opini) na ich temat.Zrobiona mam narazie piwnice a na wiosne ruszam z reszta.tak wiec zalezy mi na czasie.dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczow,poszukuje dobrej a zarazem nie drogiej firmy do wykonania wentylacji mechanicznej z rekuperatorem.najlepiej aby to byla firma z podkarpacia lub malopolski ktora mogla by dojechac do okolic Jasła.znalazlem wiele firm trudniacych sie owym fachem ale zadnuch informacji(forum czy opini) na ich temat.Zrobiona mam narazie piwnice a na wiosne ruszam z reszta.tak wiec zalezy mi na czasie.dzieki

 

Z Kielc chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo co jest nikt nie robil wentylacji mechanicznej przez firme godna polecenia.a moze to nie jest takie trodne i robiliscie sami,Jak tak to podzielcie sie wiedza to tez sobie zrobie heh.porozkladac rury to nie problem gorzej z obliczeniem tych wszystkich parametrow

 

Tutaj są osoby raczej które same to robiły. A jak? To jest wszystko na forum i szeroko pojętych internetach, czytaj, czytaj i czytaj. A pytaj to o szczegóły i jakieś konkretne sprawy, ogólnie to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...