Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

3 oferty:Nibe, AlphainnoTec,Stiebel-Eltron


msabaj

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 142
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też jestem w łódzkiego, też kilka (no prawie dekadę..:o) lat temu chciałem PC, też miałem takie wyceny na takie PC jakie Ty przedstawiłeś.

Teraz ponownie się tym tematem zainteresowałem. I co widać ?

Łódź to nadal czarna plama na mapie PC. Kilka firm z PC najdroższymi jakie są. Bo po co się starać o dobry, w dobrej cenie produkt - jak duże koncerny przyjdą, dadzą reklamę, szkolenie i 2 urządzenia na wystawkę ?

 

Musisz poszukać trochę dalej. User, którego Ci poleciłem jest z okolic Torunia, do Twoich Kalenic jest 1 h 20 min jazdy po autostradzie.

To nie jest daleko. Popytaj, porozmawiaj, ustal co z ewentualnym serwisem. A PC ma 5 lat gwarancji jeśli dobrze pamiętam.

 

I jeszcze raz NIE SPIESZ się, zrób harmonogram prac.

Wątpliwości wykonawcze i wybory przedyskutuj na FM w odpowiednich wątkach.

Jest takie powiedzenie: jak jakieś rozwiązanie wytrzyma krytykę na forum, to jest dobre.

 

Pozdrawiam, słusznych wyborów. :)

 

Też jestem z łódzkiego i wybrałem firmą montującą pompę z pomorskiego. W czasie gdy montowałem pompę u siebie lokalne firmy miały ceny z kosmosu. Poza tym nie muszę wcale wzywać (jakby co) tej firmy tylko mogę wybrać inną, która ma autoryzację producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden komin do kominka w salonie. Drugi zakończyłem pod połacią dachu i zaczopowałem.

 

stawiałeś go mimo tego że wiedziałeś że będziesz miał PC? Ja stawiam jeden do kominka-to już wiem:), teraz zastanawiam się nad drugim, tata strasznie mnie namawia ( ...a jak przyjdą gorsze czasy mówi...dodatkowo mamy dużo lasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiałeś go mimo tego że wiedziałeś że będziesz miał PC? Ja stawiam jeden do kominka-to już wiem:), teraz zastanawiam się nad drugim, tata strasznie mnie namawia ( ...a jak przyjdą gorsze czasy mówi...dodatkowo mamy dużo lasu:)

mnie tata też namawiał na drugi w kotłowni do pieca gazowego kondensacyjnego,na szczęście nie posłuchałem,mam jeden w kotłowni i nie potrzebny,myśle że nawet póżniej jak byłby potrzebny to też można wymurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tata też namawiał na drugi w kotłowni do pieca gazowego kondensacyjnego,na szczęście nie posłuchałem,mam jeden w kotłowni i nie potrzebny,myśle że nawet póżniej jak byłby potrzebny to też można wymurować.

 

Żona wyprowadziłaby się wtedy z domu :)

Ciekaw jestem czy tak łatwo byłoby się przebić z kominem przez stropy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, nie ma lekko..

Ja zrezygnowałem z kotłowni z nadzieją że tam zrobię sobie mini-pracownię. Pompa ciepła i zasobnik cwu poszły do przedłużonego o 60cm garażu.

I co z tego wyszło? Kobieta mi zabrała i poinformowała że w takim razie tam będzie spiżarnia. I już. Nic do gadania ;)

Ktoś zna to z autopsji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...