Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy komin mo?e by? pi?kny - mo?e! Oto przyk?ad.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie ten komin się nie podoba.

Nie musi.

dziwnie postępujesz, wszyscy szanują , że CI się taki komin podoba (twoja sprawa i gust), pokazując go na ogólnodostępnym forum, wystawiasz go nie jako pod osąd, a prawda jest inna, on nie wszystkim się podoba, mało myślę iż nawet 50% się nie podoba (są tacy co nie napiszą, że im się nie podoba bo zaraz ich zlinczujesz), ale jak pisałem to rzecz gustu i o tym się nie dyskutuje i nie krytykuje się innych opinii, a komin można.

Zgadzam się z Tobą. Nikogo nie zlinczuję tylko dla tego, że ma inne zdanie niż ja (chyba troche pochopnie mnie osądzasz :roll: ), ale denerwuje mnie takie malkontenctwo...

 

To nie jest brzydki komin, szkoda, że całości z domem nie widać, ale czy "imponujący...piękny...z dobrym smakiem" ?, to Ty tak uważasz i masz do tego prawo, ale pozwól innym wyrazić odmienną opinię.

Ja nie mam nić przeciwko opiniom innych (nawet tym odmiennym :wink: )

 

W powyższych postach (poza Twoim) zachwytu nie widzę:

 

" Komin, jak komin"

"Mnie ten komin się nie podoba"

" Szczerze mowiac to mnie on sie nie podoba. "

" Ciekawy" - to tak delikatnie, że brzydki"

"dla mnie osobiście nie przypadł do gustu"

" Niebrzydki... " - to oznacz że ładny też nie jest,

" Nie pasuje ........"

Slawek:) - Niebrzydki...

kominiarz - Bardzo ładny...

modulor - ciekawy...

buniek - fajny komin...

invx - ladny...

echo - bardzo podobają mi się takie rozwiązania...

 

Trzeba chcieć zauważyć...

 

Osobiście tutaj na tym forum w domach forumowiczów widziałem ładniejsze kominy (dla mnie oczywiście).

No to proszę o zdjęcia. Jak urządzimy galerię kominów, to każdy znajdzie coś dla siebie :D (poza malokntentami :-? )

 

 

:wink:

 

widzisz Zbych w Naszym kochanym Kraju na dwoch jeden to lekarz drugi to budowlaniec.

I tak to juz jest ze jak ktos ma lepiej to warto skrytykowac.

Stad mysle ze taka popularnosc leppera w naszym Kraju jest

A propos komina to moim skromnym zdaniem jest super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to juz jest ze jak ktos ma lepiej to warto skrytykowac.

 

dobre, dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , masz rację nie podoba nam się bo właściciel tego komina ma lepiej (jęśli ma lepiej ?) i dlatego go krytykujemy.

 

No nie, jest super, ale fajowski

 

Widze, że bez sensu jest wyrażać swoją opinję, jęśli jest odmienna, bo zaraz z Ciebie zrobią zazdrośnika i biedaka ("ma lepiej.."). Tak na koniec to dobrze nie ulegać instyktowi stada i chwalić aby chwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zbychu!!!

Zdjęcie całego domu mógłbyś jednak pokazać aby zobaczyć jak komin prezentuje się na tle całego domu.

pzdr. :wink:

 

Witam,

 

Jak juz pisałem "To jest dom mojego klienta. Nie znam szczegółów wykonania. Cały dom prezentuje się imponująco. Jak będzie dokończona elewacja i inwestorzy wyrażą zgodę, to opublikuję zdjęcia całego domu. "

 

Proszę o cierpliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to juz jest ze jak ktos ma lepiej to warto skrytykowac.

 

dobre, dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , masz rację nie podoba nam się bo właściciel tego komina ma lepiej (jęśli ma lepiej ?) i dlatego go krytykujemy.

 

No nie, jest super, ale fajowski

 

Widze, że bez sensu jest wyrażać swoją opinję, jęśli jest odmienna, bo zaraz z Ciebie zrobią zazdrośnika i biedaka ("ma lepiej.."). Tak na koniec to dobrze nie ulegać instyktowi stada i chwalić aby chwalić

 

Już w pierwszym poście napisałeś:

:-? oj taki sobie ten komin (dla mnie osobiście nie przypadł do gustu), ale wiadomo rzecz gustu a o ............. skoro właścicielowi się podoba to O.K, plus trzeba dać za oryginalność

i chyba wystarczy...

To nie jest wątek demagogiczny.

Nie ma sensu dywagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...