Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Santiago G1 - nasze małe marzenie


Recommended Posts

Piękna dachówka i piękne wielkie okna - dołaczam do zachwytów :)

Ja mam wykonawcę wentylacji mechanicznej, który robi nam za 10800 za wszystko. Jeśli chcesz, dam Ci namiar - tylko lojalnie informuję (bo już jakiś gośc mnie objechał na privie, że polecam, a nie znam), że nie znamy nikogo, komu robił WM; robił za to u dwóch znajomych pompę ciepła i sa zadowoleni...więc zaryzykowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 956
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tsunami, jak to wykombinowaliście z tymi oknami połaciowymi? rozumiem, że zrezygnowaliście z podwójnych na rzecz większych pojedynczych? ale tego podziału na 3 większe i 3 mniejsze nie kumam. Dopytuję, bo my już też powoli na etapie zakupu i ciągle się waham nad ilością i rozmiarem..

a! i oczywiście napisz jak cenowo Was to wyszło i czy bierzecie do tego rolety i jakie kołnierze, czy oba ten wewnętrzny i zewnętrzny?

Bylismy dzisiaj oglądać okna i dachy i rynny i mętlik po całości hehe ale coś tam się powoli wykluwa w głowie :-)

Najbardziej spodobały mi się kwadratowe rynny z systemu galeco stal. Pewnie cena nas zastrzeli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 duże na 160 cm będą w sypialniach, a 3 mniejsze na 118 cm będą w łazience (tam dwa) i w garderobie.

Ceny ok. 2000 zł za okno na 160 cm z kołnierzem do płaskiej dachówki i 1500 zł za okno na 118 cm. Bez rolet póki co, można w późniejszym czasie zamocować na okna Roto markizy zewnętrzne - taniej, a wydaje mi się, że sensowniej

Rynny stalowe z galeco, ale okrągłe, są większe od tych kwadratowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj, rozliczyliśmy też ściany poddasza i strop. Na dzień dzisiejszy już wiem, że uczciwie nie zamkniemy się w transzy nr 2 :p Także będzie coś trzeba kombinować, bo zapas gotówkowy jest dopiero od transzy nr 3.

Na drugą transzę czekamy już ponad tydzień i wciąż cisza :/

 

Mówiłam już, że nie znoszę kredytów? :D

Trzymam kciuki za szybką wypłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj, jak się pod nim stanie, to całkiem inne wrażenie. Dla mnie jest ogromny! A mieszkam teraz w dwupiętrowym domu, więc mam pewną skalę porównania.

 

Mam problem - planujemy okna w kolorze winchester, w środku białe. Suwanka będzie wyglądała w takim połączeniu, co tu mówić, źle! Jak się ją będzie otwierać, ta dwukolorowa rama będzie straszyć. I co teraz? Wszystkie okna obustronne w kolorze, czy tylko suwanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...