Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nigdy nie jest za późno – czyli nasz pierwszy/ostatni dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emi - to jest zwykły gres techniczny; tylko z jakąś taką lepszą powłoką. Kolor jednolity. Ciemniejszy to Pulsar Grafit, jaśniejszy Pulsar Silver.

Gatunek II, cena 17,91 za m2 :D Jestem super zadowolona, nie tylko z powodu ceny! Na ścianie jest ten sam, ten jaśniejszy, tylko na zdjęciu światło inaczej pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam w poprzednim domu przez 5 lat nic sie nie dzialo, w jednym miejscu gdzie najczesciej jezdzilam oponami lekko sie wytarla, ale po poprawieniu byl znowu spokoj. nazwy farby nie znam, maz wybieral. przy okazji podam kiedy bedzie kupowal.

z poziomu uzytkownika: odkurzanie bez problemu, mycie bez problemu, bez poslizgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam w poprzednim domu przez 5 lat nic sie nie dzialo, w jednym miejscu gdzie najczesciej jezdzilam oponami lekko sie wytarla, ale po poprawieniu byl znowu spokoj. nazwy farby nie znam, maz wybieral. przy okazji podam kiedy bedzie kupowal.

z poziomu uzytkownika: odkurzanie bez problemu, mycie bez problemu, bez poslizgu.

 

No to super też tak chcę zrobić poczekam na firmę bo jak piszesz sprawdzona a najpierw musimy graty po budowlane posprzątać plan na najbliższa sobotę aby choć na jedno auto miejsce zrobić bo na razie tam pierdolnik i warsztat budowlany ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkiego naraz - podziału, sprzedaży i robiącego się garażu! :) Październik tuż tuż! :)

 

Gratuluję tego wszystkiego i jeszcze tych urzędników takich przychylnych.

 

Teraz tylko powodzenia przy sprzedaży, pogody przy ociepleniu i sprawnej wykończeniówki.

 

A na wiosnę na pewno wyczarujesz piękny ogród.

 

Macie już gdzie mieszkać , garaż gotowy na przyjęcie kartonów i mebli wszystko się świetnie układa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim! :hug: Całej forumowej rodzinie :)

 

Juz trochę doszłam do siebie, uff. Wszystko nabrało takiego przyspieszenia...

Nawiedzony - bo to on będzie szczęśliwym nabywcą - natychmiast się pojawił, w celu ustalenia szczegółów sprzedaży. Zła wiadomość jest taka, że musi się wprowadzić już za miesiąc, dobra - że godzi się, żebyśmy zostawili na jakis czas część rzeczy i wywozili je sukcesywnie ( bo w nowym garażu niestety wszystko się nie zmieści). Możemy też zostawić mu te meble, których nie chcemy - to dla nas też ulga, bo w przeciwnym razie musielibyśmy je gdzieś wywieźć.

 

Dzisiejszy dzień ogólnie obfitował w wydarzenia i załatwianie - bylismy w odpowiednich instytucjach w sprawie przyłączenia prądu i gazu, usłyszeliśmy bardzo skomplikowane wyjaśnienia...w każdym razie o gaz już sie mamy upominać w firmie zewnetrznej, bo zlecenie poszło, a jesli chodzi o prąd - pan powiedział, że jest kłopot z kasą :o i musi sie zorientować, czy jeszcze dla nas wystarczy ...nic z tego nie rozumiem...ale mamy się dowiedzieć za tydzień. Generalnie i jedno, i drugie podobno na mur będzie w ciągu 1-2 miesięcy. Hmmm...

 

Jutro też sporo będzie się działo - zaczną robić ogrodzenie i zostaną wstawione drzwi zewnętrzne (miały być dzisiaj, ale cos im nie wyszło). Przy okazji chcę w tej firmie zamówić też drzwi wewnętrzne; zastanawiam się też nad żaluzjami zewnętrznymi - ale tu się ciągle waham...czy ja je tak naprawdę bardzo chcę, czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...