Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nigdy nie jest za późno – czyli nasz pierwszy/ostatni dom


Recommended Posts

Ewciu kominek bardzo oryginalny i elegancki :D

Ja, jak kiedyś wybuduję, też nie będę wszystkiego wymieniać i to nie dlatego, że nie mogę tylko nie chcę;)

Może kupię nową-starą :p witrynkę i komodę do salonu. Reszta zostanie odnowiona , lubię moje meble i nie wyobrażam sobie domu bez nich.

Zmienisz dodatki , wprowadzisz kolor i będzie pięknie. Z Twoim zmysłem uda się to z pewnością.

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wykończeniówka już mnie wykończyła... ;)

Właściwie już koniec - brakuje jeszcze tylko lustra w łazience; mam nadzieję, że będzie dzisiaj, bo po jego przyklejeniu ekipa już może - nareszcie - opuścić dom. Okazało się bowiem, że lustro zostało zrobione w niewłaściwym rozmiarze i mają je wymienić... to miało być przedwczoraj i wciąż czekamy :(

Wczoraj wstawiali też drzwi wewnętrzne i znowu czeka nas poprawka - jedna ościeżnica okazała się uszkodzona i na zrobienie nowej musimy poczekać 2 tygodnie, poza tym panowie nie zrobili też opasek w 3 drzwiach i skończą to wszystko razem. Dziwnie wygląda ten korytarz ze wstawionymi drzwiami - trochę jak w biurze czy hotelu, bo jednak 6 sztuk drzwi blisko siebie robi takie wrażenie... Dzisiaj zrobię zdjęcie, bo wczoraj było już trochę za ciemno.

Również wczoraj skończyli ocieplanie domu.

Kominek całkowicie skończony, kratki poprawione, wszystko działa.

20161027_083016.jpg

 

WC całkowicie gotowe, da się używać. :)

20161028_110830.jpg

IMG-20161022-WA0003.jpg

Edytowane przez gaja2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja, super "się" wykańczasz :lol2: kominek bardzo mi się podoba, prosty, nieduży, klimatyczny, a przy tym niezwykle dekoracyjny, jest "łał" :yes:

wc też jest bardzo fajnie zrobione, nie wiem, czy to zdjęcie inaczej zrobione, czy kolor kafli, ale wykończenie listwą w najmniejszym stopniu nie przeszkadza, całość wygląda spójnie, przemyślany układ kafli, jest bardzo, bardzo ok. :yes: :yes:

Nieśmiało zapytam, czy pokażesz też główną łazienkę i kafle na podłodze w obu pomieszczeniach???

Jeśli dobrze pamiętam, to coś z kolorem miało być robione? Sufit inaczej?

 

U mnie dzisiaj małe światełko w tunelu w sprawie ogrodzenia i podjazdu. Może w końcu coś ruszamy z tym tematem, bo rozmawialiśmy z gościem, który sprawiał wrażenie relatywnie kumatego, więc - oby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję!:hug:

Kominek zebrał zasłużone ochy i achy - a włąściwie zebrała je Pestka, więc Panie i Panowie - niech żyje nam!!!:wave:

Kolor na bokach wygląda doskonale - to jest Nocna wyprawa Duluxa; w zależności od oświetlenia jest grafitowa, ciemnoszara lub wpada lekko w granat.

Meggi - rzeczywiście przeszłąm drogę od pomysłu na brak kominka, poprzez kozę i wreszcie kominek. I jestem bardzo zadowolona! Po pierwsze trudno być niezadowoloną z tak pięknego mebla - mógłby sobie nawet nie grzać :) Ale grzeje - i to jest kolejny plus! Nie wiem, czy bez niego udałoby się dosuszyc tynki.

Mamik - w WC jakos te listwy nie przeszkadzają, bardziej niestety widoczne są w łazience...no ale trudno...a najśmieszniejsze, że M-owi sie podobają, mówi że tworzą taką jakby ramkę i że myslał, że to tak specjalnie...:D

A w łazience zostały przemalowane ściany - na szaro - i jest doskonale. Taki szary kolor, który jest ciemniejszy od płytek podłogowych i ściennych, a z kolei jaśniejszy od płytek pod prysznicem. Kafle na podłodze w łazience są te same, na ścianach. W WC są ciemne - takie jak najciemniejszy kolor tej "kratki" na ścianie nad geberitem.

Dzisiaj zrobiłam kilka zdjęć, więc oto one. W łazience niestety ciągle brak lustra - jakieś ono pechowe; dzisiaj wprawdzie przyjechało to właściwe, ale...pan wykończeniowiec obtłukł róg i czekamy na następne. :)

DSCN7111.jpg

DSCN7114.jpg

DSCN7123.jpg

A to pralnio/kotłownia.

DSCN7115.jpg

DSCN7122.jpg

Edytowane przez gaja2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie cieszę, że mogłam pomóc, że jeden z pomysłów okazal się być trafiony. Jednak to Ty, Gaju, dokonywałaś wyborów i ostateczny sznyt to Twoja zasługa. Moje „dziecko” urosło pod Twoim okiem :lol2:

 

 

Te listwy w łazience – jakby tak zrobić rameczkę z takich listew wokół lustra, hm...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja, kominek wyszedł rewelacyjnie. Co prawda osobiście zrobiłabym bez białych listewek po bokach ale poza tym mega! Mogę sobie wyobrazić jak siedzisz wieczorem na fotelu przed kominkiem z grzańcem w rękach i słuchasz skwierczenia drewna. Od razu mi cieplej :)

 

Ou, nie zauwazyłam tych listew. Tez wolałabym bez nich. Jakoś do bloku kominka nie pasują.

 

Ewedela, a co z Twoim kominkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...