Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nigdy nie jest za późno – czyli nasz pierwszy/ostatni dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cudne te kuchnie, fajne są te w starych kamienicach z boską sztukaterią i piecami kaflowymi,

 

te oktageny z trójkącików śliczne, ogólne lubię kiedy fuga gra główną rolę i układa się w jakieś fajne wzorki :lol2:

 

Pestko te fotki od Ciebie z pinteresta??? będą mi potrzebne przy robieniu pracowni :lol: będzie granatowa z szarym, blaty może cararra, cudnie wyglądają, za rok za 2 lata może sie za nią wezmę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z kilku moich ulubionych kuchni, poniekąd inspiracja dla mojej :)

[ATTACH=CONFIG]360491[/ATTACH]

 

 

 

ooo tu powyżej jest bardzo podobne to co bedzie u mnie, chodzi mi o kolor i szczegolnie fakture ale w polaczeniu z blatami i korpusami jak w tym zdjeciu ponizej (tylko chyba ciemniejsze odcienie tego betonu wyjda) i tez bede miec w wyspie korytko na zielenine i zioła - tego nigdy dosyc

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=360479&d=1468072099

 

 

nie moge sie doczekac wrzesnia kiedy beda juz montowac:wiggle: mam nadzieje ze dokonalam dobrego wyboru :) probke frontu mam caly czas w domu i ciagle mi sie podoba, zaznaczam ze kuchnie zamawialam w styczniu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle problem z ta lodowka bo caly sprzet (piekarnik, mikrofala i okap) mam juz kupiony czarny, lodowka tez miala byc czarna a teraz ta zmiana na beko w inox, bedzie to pasowac???? sprzet typu piekarnik bedzie we wnece w innej czesci kuchni a okap jest czarny ale rure ma inoxa. co myslicie??? bedzia ta inoxowa beko pasowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny macie jakies foty z zabudowami wc (chce cos takiego jak u Tomkowej) ale zlicowane i w calosci w zabudowie z szerokimi blendami) oraz zabudowy lodowek, musze wytłumaczyc gosciowi od zabudow i mam wrazenie, ze ja cos mu zle tlumacze albo on jak i ja kojarzy jedynie pismo obrazkowe:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=360482&d=1468072103 zobacz teoja kuchnia - szarawe szafki, czarny piekarnik i lodówa srebna. lodówa to lodówa.

 

będzie betonowa wyspa, nawiąże do koloru lodówy :lol2: nadrobisz resztę dodatkami :)

 

no wiem lodowa ma byc duza i przydatna i ta beko mi pasuje idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...juz troche doszłam do siebie.

Mieliśmy dzisiaj wypadek; właściwie nic poważnego się nie stało, ale okoliczności ... szkoda gadać - mąż zasnął za kierownicą (uprzedzając ewentualne pytanie - ja usnęłam dużo wcześniej). W każdym razie zjechał na lewą stronę i zawadził o samochód jadący z naprzeciwka. W obu samochodach poszły opony, lusterka, w tym drugim jeszcze zdarty lakier, coś tam jeszcze. W pierwszej chwili nie było wiadomo, czy nie stało się coś kobiecie, która prowadziła, bo miała zakrwawioną twarz, jej mąż wezwał pogotowie i policję - okazało się na szczęście , ze to było tylko lekkie skaleczenie ucha (miała otwarte okno i potłuczone lusterko wpadło do środka).

Wszystko się zakończyło po ludzku - sympatyczni policjanci, mandat najniższy z możliwych (niestety 6 punktów, ale juz trudno), nikomu nic się nie stało, a poszkodowani nawet nas nie zbluzgali; ale sama świadomość, co mogło się stać - brrr! Dopiero teraz to do nas dociera i to chyba najbardziej przeżywamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...