Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nigdy nie jest za późno – czyli nasz pierwszy/ostatni dom


Recommended Posts

Myjk (sorki, ale te różowe włoski w awatarze to Ty?? jeśli tak to boskie :) ), z tego co doczytałam Gaja już wybrała rodzaj ogrzewania, można jej więc odpuścić.

Co to znaczy, że Twój dziennik "poszedł w śrem", bo dobrze by było tam przenieść dyskusję i nie maltretować już dziewczyny rozwiązaniem, którym nie jest zainteresowana. Co do wyliczeń mam takie samo zdanie jak Aga - to teoria która nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Owszem dają jakiś pogląd, ale to nie powinna być wyrocznia. A i żebyś miał jasność - nie jestem przeciw. Od ponad roku jestem szczęśliwą posiadaczką PC.

Nigdy nie namawiam do wybranych przeze mnie rozwiązań, jeśli ktoś pyta pokazuję jak jest to u nas zrobione, ale to wszystko, reszta należy do inwestorów. Ręce tylko opadają, jak goście obejrzą, sprawdza organoleptycznie, nawet rachunki im pokażę, a potem wygadują, że PC nie może być jedynym źródłem ogrzewania :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Troszkę wtrącę sie do dyskusji. Od 10 lat użytkowuje PC powietrze woda, nikogo nie namawiam i uważam, ze każdy ma prawo zdecydować we własnym domku na najbardziej dla niego optymalny rodzaj ogrzewania.

Powiem może tylko tyle, ze tu gdzie mieszkam, jest zimniej i wietrznej niż w Polsce i nigdy nie zdażyło mi sie zmarznąć :)

W nowym domku tez planujemy podłogówkę i PC.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjk (sorki, ale te różowe włoski w awatarze to Ty?? jeśli tak to boskie :) ),

Tak, wtedy niespełna 3-letnia córka, mnie w to ubrała -- potem wzięła w łapki aparat i walnęła taką oto fotkę. ;) Normalnie nie jestem taki piękny. :p

 

z tego co doczytałam Gaja już wybrała rodzaj ogrzewania, można jej więc odpuścić.

Ale jak ktoś pisze że się ze mną nie zgadza to chyba mogę się do tego odnieść? Jednak bym chciał wiedzieć gdzie błąd popełniam by później innych w błąd nie wprowadzać.

 

Co to znaczy, że Twój dziennik "poszedł w śrem", bo dobrze by było tam przenieść dyskusję i nie maltretować już dziewczyny rozwiązaniem, którym nie jest zainteresowana.

"Poszedł w Śrem", czyli go usunąłem, po tym jak się w zeszłym roku wpieniłem na to co się dzieje na forum. Chodzi o "pracę" szanownej Redakcji oraz niektórych moderatorów w odniesieniu do użytkowników i profili płatnych (oraz związanej z tym komercji i robienia przybywającym tu inwestorom wody z mózgu by sobie dobrze ich kosztem zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wtedy niespełna 3-letnia córka, mnie w to ubrała -- potem wzięła w łapki aparat i walnęła taką oto fotkę. ;) Normalnie nie jestem taki piękny. :p

 

Boskie :lol2:

Mam zdjęcie w podobnej tylko niebieskiej, ale to z ostrej imprezy i nie nadaje się do publikacji :rotfl:

 

Ale jak ktoś pisze że się ze mną nie zgadza to chyba mogę się do tego odnieść? Jednak bym chciał wiedzieć gdzie błąd popełniam by później innych w błąd nie wprowadzać.

 

Ależ oczywiście.

Tylko wiesz, potem wchodzisz do innych dzienników i czytasz "nareszcie dziennik, gdzie nie wciskają PC" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu nie ma tu tajemnicy dostałam działkę o teścia na tej samej ulicy to pozwoliło mi podjąć decyzję ,chociaż nie obyło się bez łez.

Nie zmieniam zatem sąsiadów ,których uwielbiam :D ,szkół dzieciom chociaż oni akurat w tym roku zmieniają jeden na gimnazjum drugi na liceum :p

Muszę się na rok przenieść do Mamy ,ale to 1km od działki więc nie jest źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskie :lol2:

Mam zdjęcie w podobnej tylko niebieskiej, ale to z ostrej imprezy i nie nadaje się do publikacji :rotfl:

Dajesz! Bardziej kompromitujących niż ja mieć nie możesz. :p W końcu będzie jakaś odmiana od trucia o PC ;)

 

Ależ oczywiście.

Tylko wiesz, potem wchodzisz do innych dzienników i czytasz "nareszcie dziennik, gdzie nie wciskają PC" :rotfl:

Ale ja zestawiałem w ew. porównaniach także m.in. czysty prąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie myślę o tym rozmiarze ...miał być duży ,czy mały czy po prostu miał być :p

Rozmiar pompy? Co tu się dzieje...

 

Wygrzebali moje zdjęcie i ocenili że jest ok :lol2:

Na zdjęciu jestem z pięknym kotem na rękach, ale nie... nikt na kota nie patrzył :rotfl: jakie to zepsute środowisko jednak :rotfl:

Nie no, teraz to koniecznie pokaż tego kota... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...