Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Podłoga z litej deski dębowej 22mm, jakiego producenta wybrać ?


Mocu

Recommended Posts

Witam, w przyszłym tygodniu planuje zamówić litą deskę podłogową dąb o grubości 22mm.

 

Produkty od jakich producentów są godne uwagi ?

Co polecacie z własnego doświadczenia ?

Fundusz na deskę litą to max 270zł za 1m2, pokój ma 17,5m2.

 

 

Jedyną styczność w sklepie miałem z firmą Baltic Wood, na wystawie bardzo ładnie deski się prezentowały. Lecz w internecie niewiele się dowiedziałem na temat tego producenta.

 

 

 

Liczę na wasza pomoc i czekam na odp. Pozdrawiam

Edytowane przez Mocu
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, po kilku dniach w poszukiwaniu podłogi, zrezygnowałem z litej deski. Wybrałem o połowę tańszą deskę barlinecka 3 warstwowa dąb szerokość 180mm.

Ogólnie produkt nie jest taki zły jak myślałem, podłoga ładnie się prezentuje. Myślę, że 10-15 lat spokojnie mi posłuży przy moim użytkowaniu.

 

Z litą deską jednak poczekam, bo ogólnie jest to inwestycja do końca życia, bo takie podłogi są bardzo wytrzymałe, a cyklinować je można wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po kilku dniach w poszukiwaniu podłogi, zrezygnowałem z litej deski. Wybrałem o połowę tańszą deskę barlinecka 3 warstwowa dąb szerokość 180mm.

Ogólnie produkt nie jest taki zły jak myślałem, podłoga ładnie się prezentuje. Myślę, że 10-15 lat spokojnie mi posłuży przy moim użytkowaniu.

 

Z litą deską jednak poczekam, bo ogólnie jest to inwestycja do końca życia, bo takie podłogi są bardzo wytrzymałe, a cyklinować je można wiele razy.

 

To ile kosztowały ww.panele + podkłady?? jak będą montowane ?? na klej czy podłoga pływająca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...