Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkład kominkowy - montaż za darmo


Herald

Recommended Posts

Witam. Spotkałem się z dziwna oferta na allegro dotycząca wkładów hajduk. Przy zakupie wkładu , jego instalacja jest podobno gratis, gratis jest też wykonanie obudowy, zimnej lub ciepłej, a także gratis obudowy akumulacyjne j . Chciałbym zapytać gdzie może być haczyk?? Link do aukcji : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5968339067&ref=last-visited

 

Sprawa dziwna ale opłacalna. . Kupuje wklad za 2 tysiące i materiały, a fachowcy za darmo przyjeżdżają i mi montują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obudowy to mozesz sie nie załapać, skoro to oferta ograniczona do 1budowy w miesiącu :)

 

Ale jesli chodzi o kwestie przywiezienia i zamontowania to jak najbardziej to działa.

Ja w ten sposob kupiłem BEFa, przed zakupem kontaktowałem się z dystrybutorem, żeby uzyskć opinie o sprzedawcy.

Były pozytywne, moje odczucia po finalizacji transakcji rownież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obudowy to mozesz sie nie załapać, skoro to oferta ograniczona do 1budowy w miesiącu :)

 

Ale jesli chodzi o kwestie przywiezienia i zamontowania to jak najbardziej to działa.

Ja w ten sposob kupiłem BEFa, przed zakupem kontaktowałem się z dystrybutorem, żeby uzyskć opinie o sprzedawcy.

Były pozytywne, moje odczucia po finalizacji transakcji rownież.

 

tyle, że w tym "gratisie" ceny są podane z katalogu na 23% a fakture dostałeś na 8 % .

nie prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi cenami z katalogu i na fakturze? Zrozumiałem ze kupuje od nich wklad za 2 tys, do tego materiały na obudowę gdzie chce, potem oni przyjeżdżają i robią na gotowość zupełnie za darmo. Normalnie kominka z z tysiąc weźmie za robocizny, wiec to zostaje w kieszeni a usługa profesjonalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o wklad z montazem, o tej obudowie zapomnij- kit reklamowy sformulowany celowo niejasno.

wez normalny hajduk za 5 tys.( takiej kasetki za 2000 raczej nikt nie kupuje)

podziel przez 1, 23 (normalny vat) - dostajesz cene netto.

netto pomnoz przez 1.08 (vat na montaz)- wychodzi cena jaka normalnie zaplacisz za wklad przy tej stawce.

wychodzi 4390 a nie 5000 ☺

a ty kupujesz z montazem gratis na 8% za 5000 ☺

610 pln w tym gratisie juz jest u takiego kreatywnego sprzedawcy.

plus to samo na materialach i okaze sie ze calosc wyjdzie drozej lub identycznie jak u lokalnego kominkarza.

 

porownuj zawsze ze soba kompletne oferty.

unikniesz rozczarowan.

interesuj sie rowniez, jak wyglada serwis wkladu, ktory chcesz kupic.

duza czesc producentow prowadzi serwis w oparciu o sprzedawcow, co w przypadku zakupu na odleglosc ( choc czy tylko ?) moze okazac sie porazka.

 

O co chodzi z tymi cenami z katalogu i na fakturze? Zrozumiałem ze kupuje od nich wklad za 2 tys, do tego materiały na obudowę gdzie chce, potem oni przyjeżdżają i robią na gotowość zupełnie za darmo. Normalnie kominka z z tysiąc weźmie za robocizny, wiec to zostaje w kieszeni a usługa profesjonalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że w tym "gratisie" ceny są podane z katalogu na 23% a fakture dostałeś na 8 % .

nie prawda ?

 

Zastanawiam się skąd ludzie biorą tyle naiwności, by wierzyć w firmę działającą charytatywnie?! Inny przykład to firma z Twoich okolic, która kiedyś oferowała wycieczki zagraniczne tym, którzy kupią u nich wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

porownuj zawsze ze soba kompletne oferty.

unikniesz rozczarowan.

interesuj sie rowniez, jak wyglada serwis wkladu, ktory chcesz kupic.

duza czesc producentow prowadzi serwis w oparciu o sprzedawcow, co w przypadku zakupu na odleglosc ( choc czy tylko ?) moze okazac sie porazka.

 

Dokładnie tak.

Nikt z lokalnych kominkarzy nie był w stanie dostarczyć i zamontować mi wkładu kominkowego BEF 450 (badż Kobok, czy Hajduk) w cenie w której go zakupiłem u tego sprzedawcy.

Przy wkładach Spartherm, jakie wówczas miał w ofercie różnica cenowa była jeszcze większa.

Dystrybutor wkładu, jaki kupiłem ma siedzibę 40km od mojego miejsca zamieszkania i to on prowadzi serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam,

 

Wprowadzamy na rynek nasz najnowszy powietrzny wkład kominkowy na drewno:

 

http://www.iwonapellets.pl/produkt/164/produkcja-kominkow-na-pellet-kominki-na-pellet-i-drewno-hybrydowe-wszystkie-hector-air-13-kw-premierowa-promocja.html

 

Zachęcam do zapoznania się z jego możliwościami.

 

Jest to jeden z nielicznych kominków na rynku z maksymalnie czystą szybą.

Zastosowaliśmy podwójną kurtynę powietrza na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wprowadzamy na rynek nasz najnowszy powietrzny wkład kominkowy na drewno:

 

http://www.iwonapellets.pl/produkt/164/produkcja-kominkow-na-pellet-kominki-na-pellet-i-drewno-hybrydowe-wszystkie-hector-air-13-kw-premierowa-promocja.html

 

Zachęcam do zapoznania się z jego możliwościami.

 

Jest to jeden z nielicznych kominków na rynku z maksymalnie czystą szybą.

Zastosowaliśmy podwójną kurtynę powietrza na szybę.

 

 

Informacja w tym wątku, oznacza, że montujecie za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...