Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kendra 2m w Małopolsce - zaczynamy :)


Recommended Posts

Miód jem prawie przez cały rok i nie uchronił mnie przed zarazą ;)

Do kuracji dorzuć jeszcze herbatę z czystka, można też wdychać olejek z drzewa herbacianego - daję kilka kropli do wanny i się w niej wygrzewam lub jak nie mam czasu na kąpiel, to do kominka na olejki :)

A teraz w pracy to tylko aspiryna i syrop prawoślazowy ;)

Zapalenie zatok to jednak poważniejsza sprawa, uważaj na siebie, żeby nie przeszło w stan przewlekły.

 

To sobie wykombinowałyście miejsca na blaszaki ;) Ale chyba nie ma pośpiechu z szambem? Ekipa od tynków dała radę, to i ci od wylewek sobie poradzą :)

 

Przypomniałam sobie, jak znajomi czekali na elektryka z Taurona - zaznaczyli, że ma być między 7 a 11, a przyjechał o 16 i był zdziwiony, że nikogo nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 570
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Przypomniałam sobie, jak znajomi czekali na elektryka z Taurona - zaznaczyli, że ma być między 7 a 11, a przyjechał o 16 i był zdziwiony, że nikogo nie ma ;)

 

własnie! oni są zawsze zdziwieni... :D mimo, że ja zaznaczam "to jest budowa, nikt tam nie siedzi ciągle"...

Ale tak samo firma od kontenerów! raz mieli być o 8, tata czekał do 11!! ale się wtedy wkurzyliśmy... Dobrze, że byli wtedy tynkarze, to tatuś zajmował się konwersacją :)

 

 

ja mam często przy katarze zapalenie zatok :( ale ibuprofen 3 razy dziennie przez 3-4 dni i jest ok ;) mam maść vicks, uwielbiam jej mocny zapach :D nie wiem co tam ma, ale jest to intensywne...

 

Ja bym chciała szambo, byśmy na wykańczanie mogli w domu zrobić siku :D heh... na szczęście tata ma działkę ok. 5 min drogi od nas, więc tam zajeżdżaliśmy w razie potrzeby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liliputku ja też zawsze po byle katarze łapię zatoki! Przez ciąże + karmienia nie zdążyłam ich nigdy wyleczyć porządnie u laryngologa. A to taka kuracja na kilka miesięcy pewnie i mi się tak teraz ciągnie - trzecią ciążę (jakby tak policzyć to już jakieś 5 lat). :p

 

Szambo - dobrze, że mam już za sobą. Koparka mi rozjechała cały nasz podjazd utwardzony z kamyków. Już nie da się wjechać i trzeba zamawiać kamienie od nowa. W ogóle sprawy koparkowe - rozplantowywanie ziemi i kamieni to dla mnie najgłębsza studnia wydanych pieniędzy bez jakiegoś naprawdę widocznego i zadawalającego efektu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) odpisują z poślizgiem, bo w środę w nocy trafiliśmy do szpitala z dusznościami u małego... okazało się, że dostał ostrego zapalenia krtani i dziś dopiero wróciliśmy do domu :)

 

Wylewki przyjechały w czwartek, zrobiły się ponoć :D i w poniedziałek odbieramy :)

Tata zabezpieczył drzwi i co tam było trzeba, ponieważ ja spałam w szpitalu, a mąż też u nas był niemal całe dnie... jak mąż będzie obierał w poniedziałek to powiem by porobił foty. Wylewki ponoć bardzo równe ;) ekipa też była spoko, wg taty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn właśnie skończył antybiotyk, bo też miał zapalenie krtani.. :( Lekarka mówiła, że właśnie taki wirus panuje ...

 

Lekarka mówi, że to wirus i zapisuje antybiotyk? Uciekałabym od takiej i to prędko.

 

o rety, zdrówka! Krtaniogeddon u nas też panuje :(

Gratuluję wylewek - to macie już deweloperkę!:wiggle:

 

Krtaniogeddon :D U nas też coś w ten deseń. Jutro już idę do pracy, choć nie do końca mi przeszło.

 

Liliputku, również gratuluję Ci wylewek :D Kolejny punkt z listy możesz odhaczyć, super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Patrzę na ten ciemny kolor i cieszę się bardzo, bo widzę różnicę, więc nasze wylewki schną. :p

Dobrze, że udała się Wam ekipa! :)

 

aaaaaa

no właśnie! a mąż się zastanawiał czemu mamy ciemne ;) ja obstawiałam właśnie, że dlatego, że są mokre...

 

Co do ekipy, to przy odbiorze właściciel mówił, że przeprasza za lekkie opóźnienie, ale mieli problem z ekipą... a mąż mu powiedział "no słyszałem właśnie" :D Pan był lekko zdziwiny, a nie powinien, w świecie internetu wieści idą w świat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi tak właśnie pomyślałam, że to Supertynki :) Nie bałaś się ich brać po tym, co z nimi Tsunami przeżyła?

 

Podpisaliśmy umowę na tynki+wylewki już wczesniej :) ale Supertynki to dobra firma, ekipa, która była u Tsunami z tego co wiem zakończyla współpracę z Supertynkami ;) więc nie trzymają tego typu ekip, to dobrze wróży na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...