Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kendra 2m w Małopolsce - zaczynamy :)


Recommended Posts

TsunamiM nie, bo tam nie będzie przejścia docelowo :) żeby dzieci nie mogły wokół biegać :)

 

mother_nature ekipa tynk położy raczej później, bo chcą by byla dodatnia temperatura bez zagrożenia przymrozkami :) a tort :D uczyłam się od września :D bo chciałam zrobić młodemu na roczek. Wymaga cierpliwosci oj tak....

 

Jutro jedziemy rozbierać blaszak :D a w międzyczasie szukam niani :( z czym jest ciężko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 570
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

TsunamiM nie, bo tam nie będzie przejścia docelowo :) żeby dzieci nie mogły wokół biegać :)

 

mother_nature ekipa tynk położy raczej później, bo chcą by byla dodatnia temperatura bez zagrożenia przymrozkami :) a tort :D uczyłam się od września :D bo chciałam zrobić młodemu na roczek. Wymaga cierpliwosci oj tak....

 

Jutro jedziemy rozbierać blaszak :D a w międzyczasie szukam niani :( z czym jest ciężko!

 

Liliputku:) tort fantastyczny :) wyszedł piękny , pewnie zrobił wrażenie.

Kominek bardzo mi sie podoba :) zgadzam sie z Mother -kompozycja bardzo ładnie dopełniona .

 

Sprzedajesz garaż? Bo jak nie masz chętnego to byłabym zainteresowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że taka będzie końcowka lutego :D mam nadzieję....

 

wczoraj byłam w Bomar... w kole... i doszłam do wniosku, że klozecik to droga impreza ;) tym bardziej, że ja już nie kupuję wc w marketach, bo moje wc nie ma 5 llat a w tym czasie spłuczka z kola właśnie psuła się parę razy :mad: nie ma do nich części zapasowych.... a i tak co jakiś czas się leje.... Tata ma geberit 15 lat i raz się coś zepsulo, a po tylu latach od reki dostaje się części... no ale tata w markecie nie kupował...

Dzięki koleżance, która zajmuje się zawodowo ceramiką do wc, dowiedziałam się, że po pierwsze teraz są muszle bezkołnierzowe, bardzo praktyczne w czyszczeniu oraz , że wanny narożne są niemodne :D

Musimy coś wybrać i wyslę maila o oferty :) Powiem Wam, że nawet do sklepów internetowych wysyłam zapytania o oferty i w przypadku paneli cena była niższa niż na ich stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Macie zaplanowany bidet? JA ostatnio miałem okazję używać nakładki bidetowej na toaletę -- genialna sprawa, zakochałem się. Ta deska jest nawet podgrzewana. :D

 

Mamy :D korzystałam z bidetu jak byłam z młodym w szpitalu i to jest super! :) tam był zwykły bidet :D no ale dobra rodzica kosztuje 15 zł... za te luksusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liliputku, tylko jeśli chodzi o muszle bezkołnierzowe, to może się łatwo je czyści, ale w internecie można znaleźć od groma opinii, że zawartość się z nich wychlapuje. Zapewne zależy to od rozmiaru muszli. Z mężem się nad tym rozwiązaniem mocno zastanawialiśmy, ale do małej łazienki, gdzie potrzebna jest jak najmniejsza miska - stwierdziliśmy, że jeśli ma się rzeczywiście z tego wychlapywać, to ja dziękuję... :)

Można kupić miski, np. z firmy Roca, które mają kołnierz, ale zamknięty. To sprawia, że nie ma możliwości, by się coś wychlapało, a i rzeczywiście łatwiej jest go umyć. W dodatku obejrzyj sobie te bezkołnierzowe miski, bo i tak mają taki niewielki fragment kołnierza w miejscu, gdzie wypływa woda ze spłuczki, a to też trzeba jakoś umyć.

 

Podgrzewana deska byłaby super. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dawno już nic nie pisałam :)

 

W sumie u nas nie za wiele sie zmieniło... ale co najważniejsze - jest ocieplenie domu :) styropian+siatka z klejem :)

teraz ma być cieplej to może uda się dokończyć elewację, chociaż elewacja nie będzie jednolita. co zmartwiło ekipę :D

 

Wygrzewamy też wylewki, od tygodnia, w domu jest potwornie gorąco... 27 stopni w powietrzu, chyba 29 na wylewce. Wczoraj sprzątałam i to zdecydowanie temperatury nie dla mnie! Dorzucamy też do kominka, by nie obciążać tak bufora.

Panowie z Tauronu byli, zrobili zdjęcie skrzynki i maja robić zapotrzebowanie na zabezpieczenie 40A. Akurat tata ich nakrył jak grzebali w skrzynce ;)

 

Obecnie wszędzie wylewki (mamy zwykłą) mają od 0,5 do 0,7% wilgotności (kupiliśmy miernik wilgotności do drewna i materiałów budowlanych), ale chyba prawdziwa wilgoć będzie jak wyłączę podłogówkę? W sumie nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...