Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kendra 2m w Małopolsce - zaczynamy :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 570
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aha! co do wzmacnianego gipsu szpachlowego do spoinowania... sprawdził się, faktycznie dobrze działa, jedyna uwaga męża to to, że dużo trudniej go zeszlifować :) no, ale w końcu jest wzmacniany...

 

Też takim gipsem spoinujemy, nie wymaga taśmy ale mąż i tak daje. Uniflot to jest.

 

Drzwi piękne, nie wiedziałam, że TAR takie ma ;)

W kuchni u Ciebie mnóstwo światełek sufitowych! :o Teraz się zastanawiam, czy ja za ciemno mieć nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takim gipsem spoinujemy, nie wymaga taśmy ale mąż i tak daje. Uniflot to jest.

 

Drzwi piękne, nie wiedziałam, że TAR takie ma ;)

W kuchni u Ciebie mnóstwo światełek sufitowych! :o Teraz się zastanawiam, czy ja za ciemno mieć nie będę ;)

 

Ja ukradłam je TAR ;) za zgodą :D

 

Nie sugeruj się moja ilością światełek :D ja bardzo lubię chirurgiczne światło :) w łazience w mieszkaniu na 4 m2 mam 5 i dla mnie to za mało, więc w domu mam 8 światełek na 5 m2 ;)

Nawet elektryk mówił, że sporo.. aczkolwiek ja muszę mieć tyle, inaczej się irytuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Liliputku! Trzymam kciuki za udaną przeprowadzkę. Wszystko pięknie wygląda. Drzwi cudne, pokój małego ciekawy, ale nie przekombinowany. No wszystko ze smakiem ;) Tak jak lubię. Kuchnia i łazienka też jak najbardziej w moim klimacie (choć czekam na więcej zdjęć, już z efektem końcowym).

Gratuluję ogromnie i lekko zazdroszczę takiego etapu. I jeszcze kolejne Lilipuciątko w drodze :rolleyes: No bajka!

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro... przeprowadzka :) oby nic nie stanęło na przeszkodzie :)

potem zdam relację :))

 

Ojej, tyle nowego u Was się dzieje :)

Gratuluję kolejnego Liliputka i cieszę się wraz z Wami na tą przeprowadzkę :)

 

Koniecznie napisz jak to jest, gdy wchodzi się do swojego nowego domu i „się wie” że to już na stałe... czekam na ten moment z niecierpliwoscią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie napiszę.. jest super :) chociaż jest ogromny balagan i nic nie można znaleźć, mimo, że kartony są podpisane.

Ale jak już troszkę ogarnę to wstawię fotorelację :) bo narazie wstyd...

Mi już nic nie wolno robić, więc mąż walczy ze składaniem mebli ;) ale wieczorem odpalamy kominek i bardzo nam się ta opcja podoba, natomiast ja bardzo lubię rano otworzyć rolety na dużych oknach, bo wpada bardzo duża ilość światła.

 

żałujemy, że nie mamy rolet na wszystkich oknach na dole... bo w kuchni popołudniu wszystko widać... a okno jest na ulicę. Muszę coś tam zorganizować. Coś więcej niż przyklejony worek na śmieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie napiszę.. jest super :) chociaż jest ogromny balagan i nic nie można znaleźć, mimo, że kartony są podpisane.

Ale jak już troszkę ogarnę to wstawię fotorelację :) bo narazie wstyd...

Mi już nic nie wolno robić, więc mąż walczy ze składaniem mebli ;) ale wieczorem odpalamy kominek i bardzo nam się ta opcja podoba, natomiast ja bardzo lubię rano otworzyć rolety na dużych oknach, bo wpada bardzo duża ilość światła.

Zawsze możesz pokazać siebie z małym liliputkiem, ja się wcale nie obrażę na taki bałagan. ;)

 

żałujemy, że nie mamy rolet na wszystkich oknach na dole... bo w kuchni popołudniu wszystko widać... a okno jest na ulicę. Muszę coś tam zorganizować. Coś więcej niż przyklejony worek na śmieci ;)

Ciekawe czy ja nie będę rychło żałować, że rolety zaplanowałem tylko na dole... Niestety nawet nie mogę już zbytnio zmienić decyzji, bo nie dopilnowałem i mi nie zrobili "pogłębień" na izolację kaset na piętrze. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz - bez zdjęć się nie liczy ;)

 

wiem :D będą za niedługo ;)

 

narazie jeszcze brakuje nam włączonej pralki ;) i prysznica... tzn, tego normalnego, zamontowanego...

żaluzje do kuchni zamówiłam, bo za mocno mnie to irytowało :)

Mamy tylko problem z ogrzewaniem, w pokoju u młodego nie działa dobrze... na regulatorze jest niby 22-23 stopnie ale jest tam zimno i podłoga jest zimna.. dałam zwykly termometr i jest 18-19 stopni tylko.

Za to u nas, podłogówka wyłączona a jest 23-24 stopnie i jest bardzo ciepło... jak ustawię na 18 stopni to też 23-24 stopnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Już jutro... przeprowadzka :) oby nic nie stanęło na przeszkodzie :)

potem zdam relację :))

 

Muszę częściej tu do Ciebie zaglądać...wiesz mnie to już głównie gotowe intersuje.:)

 

No i młodego pokaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...