Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Szpaka ;)


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 215
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przestrzeń jest. To prawda. Działka wąska ale długa.

W projekcie jest taras. Wizję mamy na niego taką że będzie cały drewniany. Absolutnie nie chcemy wylewanego betonu. Wymiar 3,5-5m. Także będzie spory.

Jedyny problem to będzie zadaszenie. Boję się że zabierze nam całe światło w salonie. A ja nie chcę na dach plexi.... :/ No i będzie dylemat w przyszłości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo duży taras to coś czego u mnie niestety zabrakło:( jak robiliśmy ten nasz (trochę większy niż w projekcie) to wydawało mi się, że będzie wystarczający. W sobotę zrobiliśmy na naszym tarasie pierwszego grilla :) przyszło kilka osób, wstawiliśmy stolik leżaki i takie tam (grill wylądował już w ogródku) i chyba było jednak trochę za ciasno:bash: a mąż od początku mi mówił, że za mały ten taras.... a więc róbcie jak największy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj mały biały domku właśnie obiecuję już od dwóch miesięcy, że założę ten dziennik a czasu ciągle brak:bash: nawet obiecałam sobie, że poświęcę cały jeden dzień z mojego trzytygodniowego urlopu żeby ogarnąć ten temat.... no i urlop się skończył w tamtym tygodniu a dziennika brak.:bash:

problem polega na tym, że za mną już cztery lata budowy i ciężko to wszystko streścić "w pigułce". Trzymajcie kciuki może mi się uda:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tuje nam pięknie idą.czy są takie duże? No juz w miare w miare. Sadzone były jak zaczelismy budowe czyli 2,5 roku temu. ;)

fotki z gruntem jeszcze wrzuce bo ta jest z tel a z aparatu bedzie lepiej wygladac ,ale faktycznie nawet nieźle pokryl. Grunt barwiony kupilismy byl w tej samej cenie co biały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...