Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nareszcie u siebie, czyli mieszkanie po przygodach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To co z tym ciemnym plafonem nieteges? Szkło jest ciemne?
Konstrukcja plafonów jest po prostu kiepska. Nie dość, że mają normalny duży gwint i bardzo mało miejsca na żarówkę (więc wchodzą stosunkowo słabe), to jeszcze światło może wydostać się tylko przez szkło na środku. Słabo to wygląda to prostu.

 

A mężów proszę mi tu nie szykanować: zwykle są niewinni, jako te dziecięcia śpiące :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oj, czas najwyższy na aktualizację.

 

Fotki plafonu w przedpokoju:

 

IMG_20170419_133617.jpg

 

IMG_20170419_133649.jpg

 

W końcu skończyliśmy pokój dzieci! Nie wiem, czy pisałam Wam o Magicznym Kartonie. W sierpniu 2016, po przeprowadzce, został nam gigantyczny karton po zlewie, który wrzuciliśmy do pokoju dziecięcego, aby syn mógł robić z nim co chce: wiercić dziury, rysować, rozrywać, piłować i co tam jeszcze dusza zapragnie. Teraz, po prawie roku, nadszedł czas na zasłużoną emeryturę. Oto jak karton wygląda po masakrowaniu go przez dwulatka przez 10 miesięcy:

 

IMG_20170617_134637.jpg

 

I wiecie co? Ten karton FANTASTYCZNIE zdał egzamin i o ile nasze serca są spokojniejsze dzięki niemu... Przecież ratował on wszystkie meble i ściany, przyjmując na siebie uderzenia kreatywności malucha :D

 

Czas teraz na zdjęcia wykończonego pokoju dzieci, również z zamontowanymi roletami i moskitierą:

 

IMG_20170617_153855.jpg

 

IMG_20170617_153903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Biały Domku, Wani, Pusiu - dzięki wielkie :)

 

Wiecie co, ile razy wchodzę do tego pokoju to zachwycam się tym, jaki on śliczny :D I teraz Tern przyznał mi rację jeśli chodzi o kolor mebli. Na początku strasznie marudził, że białe meble sprawią, że pokój będzie mdły. A ja go przekonywałam, że zabawki zrobią wystarczająco dużo kolorów i dobrze, jeśli meble to stonują. I co? I wyszło na moje! :D

 

Karton wbrew pozorom wcale nie był z poliwęglanu :D Mniemam, że na jego wytrzymałość miało również wpływ to, że trzymane w nim były zabawki (chyba poprawiały mu stabilność :p). No i co jedno małe dziecko, to nie kilka starszaków... :D

 

Córce też się podoba! (uwaga, to jedyne zdjęcie dziecka, jakie wrzucam na forum do tej pory :p)

 

IMG_20170617_154036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...