Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

samodzielna instalacja kominka? czy warto ryzykowa????


tunia

Recommended Posts

fajne to Twoje forum. 5 zika za możliwość napisania czegokolwiek- nie dziękuje

 

 

Widzę że umiejętność czytania ze zrozumieniem, nie jest cechą tak częstą jak by się wydawało.

 

1. Forum jest bezpłatne.

 

2. Czytanie i pisanie jest bezpłatne.

 

3. Pisanie i np. zciąganie gotowych projektow kominków z działu download

wymaga zarejestrowania się, ale jest bezpłatne

Udostępniam tam za darmo nie tylko fachową wiedzę ale też konkretne informacje, projekty (koszt zamówienia takiego projektu to ok.200 zł). na samym dole strony jest małe okienko, przy pomocy którego ktoś jeśli chce może wpłacić 5zł na utrzymanie serwera.

A jak nie chce, czy go nie stać, czy uważa że uzyskane inforamcje nie są tego warte, to nie musi :)

 

A i tak go będziemy lubić :D

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 6 months później...

.....

- następnego dnia raz zapaliliśmy w kominku leciutko, a wieczorem troszkę mocniej - faktycznie zapach farby z kasety kominka jest dość nieprzyjemy, ale mam nadzieję, że wkrótce się wypali całkiem..

 

 

Mam takie pytatnie w nawiązaniu do tekstu wyżej- uruchomiłem kominek i po około pól godzinie zaczyna być czuć nieprzyjemny zapach. Wygląda mi na to że zapach ten pochodzi z wygrzewającej się rury (bertrams 2mm), nie wkładu, która to rura biegnie od wkładu komin. do komina. Lakier ten w dotyku sprawia wrażenie że jest lepki. Zapach jest raczej słodkawy ale wybitnie nieprzyjenmny i boli od niego głowa. Czy mieliście drodzy forumowicze podobne problemy przy uruchomieniu waszych kominków? Jak długo to będzie trwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam!

Właśnie chcę zabudowac swój wkład kominkowy. Mam już profile, wełnę, taśmę i płyty gipsowe. Ale zastanawiam się nad montażem płyt do ścian. Jakiś facet powiedział mi, że powinienem płyty wełniane przykleic do ścian na klej do gresu?!?! Czy może ktoś coś wie na ten temat?

Kris xedo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może już znalazłeś ja radzę przejgłądnąć "dziennik budowy Rydza" opisał, zrobił zdjęcia swojego dzieła.WARTO. Też jestem blisko realizacji obudowania wkładu, mam jeszcze trochę czasu na szczęście.Waham się pomiędzy Twoim rozwiązaniem a budową z cegły szamotowej. Warto oprócz tego poszperać na forum jest dużo informacji. Kliknij na szukaj i pytaj , niech wystarczy Ci tylko cierpliwości ponieważ jest też dużo bzdur i powtarzających się pytań. Nie znam się ale nie wydaje się by klej do gresu nadwałby się do wełny!Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...