Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • 10 months później...
Myślę, że pomocną w tym zakresie stroną będzie strona znanego serwisu [spam]. Znajdziesz tam ofertę na wysokiej klasy telewizory w atrakcyjnych cenach. Nawet największy laik z zakresu elektroniki z łatwością wybierze coś odpowiedniego dla siebie, co będzie mu długo i dobrze służyć. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak daleko siedziesz od telewizora Samsungi maja bardzo dobre ekrany PLSy dodatkowo fajnym plusem jest smartTV działa na prawdę płynnie

Samsung UE40K6300 Curved Smart - w komplecie jest specjalny pilot do starowania jak myszą od komputera

[moderowano]

Z większa liczbą cali Samsung UE55K5500

[moderowano]

Jest jeszcze promocja na te telewizory 2 lata dodatkowej ochrony tylko wpisujesz kod rabatowy "dodatkowa ochrona"

 

Mam okazję takim pilotem się bawić, seria 8000 i powiem szczerze że nie do końca dopracowana technlogia. Co jakiś czas, w trakcie pisania gubi linię. Konieczna jest korekta ustawienia kursora na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Telewizor z Ambilight. Fajna sprawa. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie. Osobiście np. nie preferuję telewizorów z zakrzywionym ekranem.

 

Muszę się z tym zgodzić, jako użytkownik jednego z takich wynalazków- nie widzę w tym rozwiązaniu nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się kupować telewizorów z zakrzywionym ekranem, ponieważ różnica w jakości obrazu jest niewielka, a w cenie już całkiem spora. Może telewizor czy projektor, zastanówcie się co wybrać - myślę, że jeśli macie duży salon, to bardzo dobrym pomysłem będzie zakup projektora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...