Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

XIV Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii "INŻYNIERIA Bezwykopowa"


aleksandralis

Recommended Posts

3 dni, ponad 50 prelekcji, setki uczestników, praktyczne warsztaty, angażujące panele dyskusyjne oraz pokazy najnowszych technologii! Już w czerwcu w Zakładzie Uzdatniania Wody Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie będzie miała miejsce XIV Międzynarodowa Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2016. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2016 r., swoje prelekcje wygłoszą światowej sławy specjaliści z branży.

 

Obrady podczas Konferencji, odbywające się w dwóch salach równolegle, będą dotyczyły m.in. zagadnień bezwykopowej budowy oraz renowacji.

 

Konferencję poprzedzą jednodniowe warsztaty teoretyczno-praktyczne poświęcone technologiom bezwykopowym. Integralną częścią wydarzenia bsędzie największa w Polsce, bezpłatna wystawa sprzętu i urządzeń stosowanych do bezwykopowej budowy i renowacji oraz innych elementów z nimi związanych. Uczestnicy będą mogli również uczestniczyć w pokazach najnowszych technologii oraz w angażujących panelach dyskusyjnych.

 

Szczegółowy plan Konferencji oraz zapisy dostępne są na stronie:

http://konferencje.inzynieria.com/inzynieria/pl/

 

oraz wydarzeniu na portalu Facebook:

http://bit.ly/inzynieria_bezwykopowa_2016

 

www_konf_inz_bezwyk_700x450_branzowe_v2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem puścić wodę metodą bezwykopową. Po przedstawieniu kalkulacji przez dwie firmy stwierdziłem, że za tą cenę metodą tradycyjną (kopara) położę rurę na pięć razy dłuższym odcinku. Chciałem metodą bezwykopową, bo mam drzewa po drodze. Nawet biorąc je pod uwagę zwykłą koparkę wyjdzie pięć razy taniej. Życzę powodzenia metodom bezwykopowym tj frajerów, którzy za to zapłacą. Rozumiem jak nie da się inaczej ale tak to kosmos. Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...