Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak dobrac wygodna wanne do wzrostu 180 cm


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

 

Wlasnie przygotowuje projekt wnetrza lazienki w nowym domu i zastanawiam sie jaki rozmiar wanny bedzie najwygodniejszy dla mojego wzrostu 180 cm. Najczesciej korzystam z prysznica, wiec nie mam doswiadczenia w wyborze odpowiedniej dlugosci wanny:)

 

Prosze o podzielenie sie doswiadczeniami.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Wlasnie przygotowuje projekt wnetrza lazienki w nowym domu i zastanawiam sie jaki rozmiar wanny bedzie najwygodniejszy dla mojego wzrostu 180 cm. Najczesciej korzystam z prysznica, wiec nie mam doswiadczenia w wyborze odpowiedniej dlugosci wanny:)

 

Prosze o podzielenie sie doswiadczeniami.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Witam,

przy moim wzroście (189cm) doskonałym rozwiązaniem, które już mam jest wanna o wymiarach 170x70 z KOŁO

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Wbrew pozorom nie łatwo jest dobrać wannę pod wzrost. Jednak z doświadczenia w produkcji wanien na wymiar, pod indywidualne zamówienie, możemy podpowiedzieć, że wanna nie powinna być zbyt duża przy 180cm. Nie powinna przekraczać długości ciała. Wanna na 160cm też nie będzie zbyt mała, chyba, że lubimy komfort lub kąpiele we dwoje.

Zawsze można się zainspirować

http://luxum.pl/wanny_pl/

lub upolować coś na promocji

http://luxum.pl/wanny-promocje/

7.jpgwanna w podłodze Luxum.jpgIMG_0017-001.jpgwanna owal Feruzzo zabudowa 2-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...