Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak usunąć stiuk ze ściany


if22

Recommended Posts

  • 5 weeks później...

Szanowny Panie,

 

przydatne w ocenie opisanego przez Pana problemu będzie zamieszczenie zdjęcia. Jeśli stiuk jest w dobrej kondycji, to nie ma konieczności zrywania go – wystarczy pomalować powierzchnię farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a po jej wyschnięciu, nałożyć dowolną farbę emulsyjną.

 

W przypadku, gdy stiuk jest w złym stanie, polecam go oczyścić i również pomalować farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a następnie wyrównać ścianę za pomocą masy szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
Jak usunąć stiuk ze ściany. Tak mi się wydaje, że to jest stiuk. Kupiłem mieszkania i było już to na ścianie, teraz chciałbym się tego pozbyć.

 

Mogę na to bezpośrednio położyć farbę?

 

 

Dzięki.

 

witam

Artykuł na temat malowania stiuku:

https://happyboy.pl/blog/2019/11/27/stiuk-malowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Szanowny Panie,

 

przydatne w ocenie opisanego przez Pana problemu będzie zamieszczenie zdjęcia. Jeśli stiuk jest w dobrej kondycji, to nie ma konieczności zrywania go – wystarczy pomalować powierzchnię farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a po jej wyschnięciu, nałożyć dowolną farbę emulsyjną.

 

W przypadku, gdy stiuk jest w złym stanie, polecam go oczyścić i również pomalować farbą Śnieżka Zacieki-plamy, a następnie wyrównać ścianę za pomocą masy szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ.

 

Pozdrawiam serdecznie,

E-rzecznik FFiL Śnieżka

 

Witam

Mam podobny problem na scianach chyba stiuk i struktura pomalowane lakierem bezbarwnym z brokatem chcę TYLKO odświeżyć pomalować te ściany czy mogę zrobić j.w.?

Mycie powierzchni, farba zacieki plamy (będzie sie trzymać na lakier?) nastepnie biala emulsja i lakier ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...