Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ubezpieczenie domu / mieszkania


mazi07

Recommended Posts

Mam ubezpieczenie domu, nie robiłem alarmu którego skuteczność jest taka sobie, za to kasę mam 10 lat składek. Ubezpieczenie domu jest jakies 3 razy wyższe niz mieszkania, szczegolnie jesli mieszkanie nie jest na parterze.

W zaleznosci od TU możesz sobie wybrać wariant ubezpieczenia, w niektorych towarzystwach nawet poszczegolne zdarzenia losowe. Polecam zwłaszcza skutki burz, kradzież oraz pożar. Na te najważniejsze okolicznosci ubezpiecznie powinno sie zmiescić w kwocie 400-600zł na rok ale to juz bardzo zależy od tego gdzie domek stoi (miasto i jaka okolica). Tereny zalewowe (blisko rzek) - składka czasami razy 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...
a masz osobiście taki pakiet w compensie?? Ciekawi mnie czy wyjdzie taniej niż jakby kupić takie ubezpieczenie osobno.

 

Praktycznie wszyscy ubezpieczyciele oferują jakąś drobną zniżkę, jeśli kupuje się u nich dwa czy więcej ubezpieczeń naraz. Czasami się jednak okazuje, że inny ubezpieczyciel ma jeszcze lepszą ofertę polisy samochodowej / mieszkania. Warto więc porównać różne oferty przed kupnem.

 

Katarzyna

porównywarka ubezpieczeń :spam:

Edytowane przez Tomaszs131
Reklama jest niezgodna z regulaminem forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Kto chce to ubezpiecza ale ja po zobaczeniu w TV odechciało mi się , dom kompletnie zniszczony ,dach strop ściany wszystko wiatr zerwał a ubezpieczenie wypłaciło tej babce coś ok 18 tys zł , poczytałem trochę warunki OWU i faktycznie te wypłaty to groszowe sprawy , wiec doszedłem do tego że lepiej samemu sobie odkładać np po 500 zł takiego rodzaju funduszu remontowego i pieniądze są zawsze moje nie ich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przedłużeniu OC na samochód ubezpieczylem budowe na kwotę 200 tyś a przy okazji wykupilem OC w życiu prywatnym dla mnie i calej rodziny.W Warcie był to koszt koło 200-zl za całość już dokladnie nie pamietam.Obym nigdy nie musiał korzystać bo pewnie i tak znajdą powod aby nie wypłacić odszkodowania lub mocno go okroić.Ale lepiej mieć niż nie mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...