Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ciąg kominowy - obalenie mitów


dbx

Recommended Posts

Celem było propagowanie komina konkretnej firmy. Przy okazji rowniez kilku palenisk. To są targi przecież . A że happening dość durny to dobrze. Przynajmniej się o nim mówi. Tak czy siak ale się mówi. I to 2 lata po wydarzeniu. I o to chodzi :) Sukces

Sezon ogórkowy w pełni.

Pytanie dlaczego Piotr nie wypowiada się na temat filmu jest również zasadne. Ktoś zapewne to wkrótce rozgryzie... ;)

 

Na filmie widać i słychać, że niewiele powiedział, dlaczego teraz miałby powiedzieć więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tutaj jest gdzieś jakieś pytanie skierowane do ciebie?, czy ktoś cię o coś pytał? Może pomyliłeś wątki!

 

Oglądasz DMŚ ...........pytanie jest kierowane do wszystkich.dbx urządził tutaj sobie prywatny folwark.Odpowiadam bo źle potraktował Piotra Baturę i tyle.Nikt tu nie kieruje pytań do mnie ,a wręcz przeciwnie Autor topiku kieruje je do konkretnej osoby ,a ty siejesz niepotrzebnie zamęt.Ot i wsio.:cool:.Wyluzuj czyli zluzuj majty dziś jest tez piękny dzień.DMŚ.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz DMŚ ...........pytanie jest kierowane do wszystkich.dbx urządził tutaj sobie prywatny folwark.Odpowiadam bo źle potraktował Piotra Baturę i tyle.Nikt tu nie kieruje pytań do mnie ,a wręcz przeciwnie Autor topiku kieruje je do konkretnej osoby ,a ty siejesz niepotrzebnie zamęt.Ot i wsio.:cool:.Wyluzuj czyli zluzuj majty dziś jest tez piękny dzień.DMŚ.:yes:

 

Zagadnienie jest ciekawe więc ja też z utęsknieniem czekam na wyjaśnienie autora happeningu a ty, nie pytany -wyjaśniasz co autor miał na myśli nie mając zapewne zielonego pojęcia o złożoności zjawiska. Autor dojrzeje to sam odpowie, mamy czas - poczekamy!

Ja bieliznę wyluzowałem i jest jak było ale tobie radzę żebyś tak nie podniecał się moimi majtami bo z tej podniety - przekręcasz litery w skrótach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak w temacie: czy do kanału wentylacyjnego o przekroju 10x 14cm można wsadzić jakiś wkład kominowy do pieca gazowego z zamkniętą komorą?

Tzn wiem że można ale czy komianiarz to odbierze?

 

Odbierze.

Do szachtu wentylacyjnego wprowadzasz sam przewód spalinowy fi 80 lub 60 w zależności od zaleceń producenta kotła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

 

Nie wiem co rozumiesz przez wkład kominowy.

Do szachtu murowanego nie jest potrzebny wkład systemowy /rura w rurze/, wystarczy wstawić sam przewód spalinowy fi 60 lub 80 PP lub stalowy w zależności co zaleca producent kotła. Konsultacja z kominiarzem zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadnienie jest ciekawe więc ja też z utęsknieniem czekam na wyjaśnienie autora happeningu a ty, nie pytany -wyjaśniasz co autor miał na myśli nie mając zapewne zielonego pojęcia o złożoności zjawiska. Autor dojrzeje to sam odpowie, mamy czas - poczekamy!

Ja bieliznę wyluzowałem i jest jak było ale tobie radzę żebyś tak nie podniecał się moimi majtami bo z tej podniety - przekręcasz litery w skrótach.

 

Czasami to rzeczywiście nie wiadomo o co ci chodzi.Piotr Batura wielki autorytet FM zapewne nie odpowie jak dojrzeje ponieważ jest dojrzałym i w temacie nie ma sobie równych.Może ty powiedz co chciałbyś się dowiedzieć??? Ja z filmu dowiedziałem się dużo.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...