Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Panasonic Aquarea Seria H parametry wszytstkich modeli z nowej serii łącznie z T-CAP


CNC_POMPY_CIEPLA

Recommended Posts

Przedstawiam opis wszystkich nowych modeli z serii H.

Nowa seria H to sporo nowych funkcji usprawniających korzystanie z urządzenia.

Nowa seria H to modele

All-In-One

jednofazowe od 3,2kW do 9kW

Split

jednofazowe od 3,2kW do 9kW

trójfazowe od 9kW do 16kW

T-CAP

trójfazowe od 9kW do 16kW

 

Poniżej wszystkie parametry powyższych jednostek.

 

All-In-One

seria H allinone.jpg

 

Split

seria H Split.jpg

 

T-CAP

seria H T-CAP.jpg

 

FUNKCJE SERII H

seriahfunkcje.jpg

 

 

Piękno wygody w codziennym życiu

Pompy nowej serii H Generation z jednostkami o mocy 3 i 16 kW.

Zaprojektowane specjalnie dla domów energooszczędnych. Charakteryzują się doskonałym współczynnikiem COP równym 5 (dla mocy 3,2 kW).

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym i zaawansowanym algorytmom sterowania, pompy tej serii utrzymują wysoką wydajność i sprawność nawet w temperaturze -7 °C i -15 °C.

Oprogramowanie pomp ciepła Aquarea zoptymalizowano pod kątem wymagań domów pasywnych w celu maksymalnego zwiększenia efektywności energetycznej. Urządzenia serii Aquarea mogą pracować niezależnie od warunków atmosferycznych, przy temperaturach powietrza nawet -20 °C!

Kompaktowa budowa jednostki zewnętrznej bardzo ułatwia instalację.

· Nowość! Sterownik dotykowy

· Nowość! Jednostka wewnętrzna

· Bardzo duża oszczędność energii

· Łatwa instalacja i konserwacja

· Bardzo wysoka efektywność: współczynnik COP równy 5 przy 3,2 kW!

· Specjalne oprogramowanie dla domów energooszczędnych, minimalna temperatura wylotowa 20 °C

· Pracuje przy temperaturach sięgających nawet -20 °C

· Automatyczny zawór odpowietrzający

· Wyświetlanie częstotliwości pracy sprężarki

· Łatwa konfiguracja sterownika zdalnego

· Przyłącza elektryczne z przodu

· Nowe funkcje sterownika indywidualnego (możliwa programowa aktywacja trybu chłodzenia).

Aktywację może przeprowadzić wyłącznie autoryzowany serwis.

· Niewielkie rozmiary - konfiguracja „All in One”: 1800 x 598 x 717 (wys. X szer. x dł.)

· Obniżone koszty instalacji - konfiguracja „All in One”

· Mniejsze zapotrzebowanie na miejsce - konfiguracja „All in One”

· W urządzeniach serii All-In-One wszystkie przyłącza rurowe znajdują się u dołu (łatwiejsza instalacja)

Edytowane przez CNC_POMPY_CIEPLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

INFORMACJA NA TEMAT DOSTĘPNOŚCI NOWEJ SERII:

 

Pompy WH-SXC09H3E8 / WH-UX09HE8 planowo będą w sprzedaży dopiero od listopada, natomiast WH-SDC09H3E8 / WH-UD09HE8 od grudnia.

Pompy WH-ADC0309H3E5 / WH-UD09HE5-1 będą na naszym magazynie 20 września (jednostka zewnętrzna do nowych All-in-One z generacji H mają nieco inną nazwę modelu, z "-1" na końcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

 

PANASONIC T-CAP 9-16kW 3 fazowe już dostępne

 

 

 

Dla zainteresowanych podsyłam ceny katalogowe i promocyjne na pompy ciepła Panasonic T-CAP generacja H

Dostępne już są modele

KIT-WXC09H3E8 - cena katalogowa netto: 30381zł netto, Teraz dla rezerwujących w pierwszej kolejności specjalne ceny, zapytaj na priv.

KIT-WXC12H9E8 - cena katalogowa netto: 34915zł netto, Teraz dla rezerwujących w pierwszej kolejności specjalne ceny, zapytaj na priv.

KIT-WXC16H9E8 - cena katalogowa netto: 39490zł netto, Teraz dla rezerwujących w pierwszej kolejności specjalne ceny, zapytaj na priv.

 

Więcej szczegółów w katalogu Panasonic na rok 2017.

POBIERZ KATALOG PANASONIC

 

Aktualne informacje też na naszym profilu FB:

https://www.facebook.com/PompyMeeting/

Edytowane przez CNC_POMPY_CIEPLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dla zainteresowanych pompę ciepła Panasonic SDC 9kW serii H można zobaczyć u nas w biurze:

al. Armii Krajowej 36

83-200 Starogard Gdański:

14681060_1154723714612326_8096726256554068997_o.jpg

https://www.facebook.com/PompyMeeting/photos/pcb.1154727944611903/1154723714612326/?type=3&theater

 

są tam jeszcze:

Panasonic T-CAP 9kW 1F

Mitsubishi Zubadan 11kW

Meeting MDY20D 7kW - basenowa

Meeting MDS50D 19kW - gruntowa

Biawar CWU 300L

LG Therma V 9kW

oraz kilka klimatyzatorów

Edytowane przez CNC_POMPY_CIEPLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNC: mam pytanie o ten czujnik przepływu wody począwszy od generacji H. Co to za czujnik? Bo w poprzednich też jakiś musiał być skoro wywalało błąd zbyt niskiego przepływu.

 

W poprzednikach była jedna łopatka, która przy odpowiednim przepływie się odchylała i po prostu stwierdzała żę jest przepływ większy niż ...(ileś tam).

W generacji H jest miernik przepływu, który nie tylko stwierdza że jest przepływ ale jeszcze liczy dokładnie jaki, dzięki temu pompa liczy COP i moc.

Bo zna przepływ dokładnie w litrach oraz temperaturę wody na wejściu i wyjściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNC, podpowiedz proszę, czy warto dopłacać do wersji H jak jest jeszcze możliwość montażu tanszej wersji F? Prosze o wypowiedź wedle doswiadczwnia i biorąc pod uwagę wydajność pomp.

 

Jeżeli nie zależy Ci na bajerach to seria F spokojnie wystarczy, Seria H ma identyczne parametry co F, ale ma więcej bajerów.

Ale jeżeli chce bajerów to seria H jest fajna, tyle że ogrzewanie z nią nie będzie nic tańsze.

A jaką pompę planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na bajerach to seria F spokojnie wystarczy, Seria H ma identyczne parametry co F, ale ma więcej bajerów.

Ale jeżeli chce bajerów to seria H jest fajna, tyle że ogrzewanie z nią nie będzie nic tańsze.

A jaką pompę planujesz?

 

W planie jest t-cap 9kw 1f. W sumie to decyzja zapadła na serie F, ale ponieważ to jest dużo pieniędzy to wątpliwości wciąż są. Dzieki za odpowiedź. Nie, nie zależy mi na bajerach. Ogrzewanie ma działać w taki sposób, abym o nim zapomniał i nie musiał kontrolować działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na T-CAPa 9kW 1F nie ma za dużo czasu ja mam jeszcze 3, 2 zarezerwowane. Po świętach będę kupował następne jak będą dostępne./

Więc ciężko z tym.

A na kiedy planujesz montaż?

Kuj - pom to też mój rejon w razie czego.

 

Moja wycene na pewno masz gdzies na mailu. Mozesz mi podeslac jaka bedzie roznica jesli chcialbym wersje H ? W tej chwili bylem zdecydowany na 1 fazowke a w serii H widze ze zrezygnowali z jednofazowki w przypadku t-capa. Niestety teraz PC nie jestem w stanie kupic bo wstawiam okna itp, a jestem ciekaw jaka jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy T-CAP 9kW 1Faza serii F a T-cap 9kW serii H 3 fazowy jest spora.

Lekko licząc trzeba dorzucić ze 4000zł netto!!!

więc różnica jest bardzo duża.

SDC 3 faozwa jest też droższa, dlatego warto skupić się nad dobrym wyborem, albo postarać się i może uda się załapać się na T-CAP 9kW 1F serii F, ale o te już ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNC szkoda tylko że CZ-TAW ma kłopoty z działaniem na smartfonie. Wywala byka przy próbie zalogowania.Na kompie działa bez zarzutu aczkolwiek myślałem że ten sterownik będzie bardziej rozbudowany. A tu tylko włącz - wyłącz z możliwością obniżenia lub podwyższenia krzywej o +/-5 stopni przy CO i włącz/ wyłącz CWU z możliwością ustawienia temp ale praktycznie w zakresie 40 - 55 stopni. No i oczywiście można zdalnie ustawić i uruchomić tygodniówkę i odczytać pobór prądu. Szkoda iż nie działa to tak jak panel z pełną możliwością sterowania, a za tą kasę powinno pomimo iż jest obecnie promocja na niego i płaci się 50%. Powinniście przycisnąć ludzi za to odpowiedzialnych bo dzięki temu i wy moglibyście wiele spraw rozwiązać bez ruszania 4 liter z miejsca.

Mam jeszcze jedno pytanie czy ten sterownik (mam go w pokoju) ma własny czujnik pokojowy czy trzeba dokupić. I drugie ponieważ obecnie panel pokazuje temp zasilania to czy jako drugą strefę może pokazywać temp. powrotu. Nie dopytałem jak montowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na J3 wywala byka przy próbie logowania.

P.S.

Po wielokrotnych próbach i analizach ten problem został rozwiązany. Błąd tkwił po mojej stronie. Ot wyszło korzystanie ze słownika przy smartfonie. Przy loginie dodawała się spacja na jego końcu.:bash:

Natomiast jest problem przy korzystaniu z weekly timera. Ustawione mam przez cały tydzień 06.00 wyłącz grzanie i 22.00 włącz. I jak o 6 rano działa bez zastrzeżeń to o 22 lipa i mało tego kilka razy się zbiesił zawisając w próżni. Jak się nie zawiesi to z głównej strony żadnego problemu z włączeniem nie ma.

Edytowane przez plusfoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...