Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Panasonic Aquarea Seria H parametry wszytstkich modeli z nowej serii łącznie z T-CAP


CNC_POMPY_CIEPLA

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 226
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Termostat wyregulowany. Dobrze ,że jest taka opcja. Do porównania czy sterownik wskazuje właściwą temperaturę wykorzystałem mój termometr z sondą do temperatury zewnętrznej. Co ciekawe czujnik umieszczony na sterowniku pokazywał temperaturę o jeden stopień wyższą niż w głębi pomieszczenia. Nie wiem czy ściana na której mam powieszony sterownik miała większa temperaturę, czy też sam sterownik się" grzeje " np. przez wyświetlacz. W każdym bądź razie teraz jest ok. A do czego służy reszta opcji w tym menu? Nie chciałem grzebać, żeby coś nie zepsuć. Tym bardziej,że nie ma tego w instrukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No i mamy chyba mały zgrzyt. Trzeci raz wywaliło H20. Po resecie pochodzi 2-3 dni i ponownie. Coś mi się zdaje że pompa wodna albo płytka sterująca do wymiany. W czwartek będzie serwis to się zobaczy.

 

A czyściłeś przed sezonem filtr (filtry) wodne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd pompy też czasem wyskoczy, jeszcze jak jest małe ciśnienie to wyskakuje.

 

Też tak myślałem za 1 razem. Ale uzupełniłem i jest OK czyli jak pracuje mam 1,3-1,5 a na postoju 1,8-2,0. Zależy na jakiej wydajności pracuje i jaka jest temp. w obiegu. Co do ceny serwisu to nie powiem bo jest on w ramach gwarancji. Oczywiście jest OK z ciśnieniem bo błąd dalej po reszcie co 2-3 dni wyskakuje.

Edytowane przez plusfoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem za 1 razem. Ale uzupełniłem i jest OK czyli jak pracuje mam 1,3-1,5 a na postoju 1,8-2,0. Zależy na jakiej wydajności pracuje i jaka jest temp. w obiegu. Co do ceny serwisu to nie powiem bo jest on w ramach gwarancji. Oczywiście jest OK z ciśnieniem bo błąd dalej po reszcie co 2-3 dni wyskakuje.

 

Masz niższe ciśnienie podczas pracy niż spoczynkowe? U mnie dokładnie odwrotnie i bez takich wahań. U mnie spoczynkowe 0,8 a podczas pracy 1,1 i tak już piąty rok bez dotykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...