Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Zamieszkały :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziś koteł poszedł ze swoją nową ciepłą budką na cztery godziny na werandę. Wyjechaliśmy do teściów. Stres był, ale gdy wróciliśmy bawił się w najlepsze u sąsiadki ze starszymi kotami :lol2::lol2: teraz śpi jak suseł na kanapie :p

Siostra moja przygarnie go na nasz wyjazd, więc stres z głowy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBD no to super że się problem rozwiązał :)

 

Dziękuję za wszystkie przytulasy i dobre słowa. Wsiadłam wczoraj za kierownicę, musiałam sprawdzić.....Jest ok, dam radę jeździć, gorzej się czuję na siedzeniu pasażera. Odchorowałam to szaleństwo, musiałam łyknąć przeciwbóle po powrocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani, całe szczęście, że z Wami wszystko dobrze! Nie wyobrażam sobie dachowania, to musi być okropne przeżycie :eek: Teraz się kuruj i odpoczywaj a nie myśl o porządkach w ogrodzie ;)

 

Basiu, super że znalazłaś opiekę dla Dzikusa :D Ty będziesz spokojna, a kotek będzie starannie doglądany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu przecież Ty już jesteś o krok od przeprowadzki. Nie musisz marzyć, tylko jeszcze chwilkę poczekać :)

 

Wczoraj posadziłam mnóstwo roślinek, które dostałam od Dany. Zaszalałam i pojechałam do szkółki. Kupiliśmy i zasadziliśmy brzozę dorenboos. Widać ją z salonu :D Oprócz tego kupiłam lipę lico karłową, w czwartek ma ją dowieźć kurier. Pojechaliśmy też na nasyp kolejowy i ukopałam kilka sadzonek dzikiej róży. Posadziłam między innymi roślinami na nieformowany żywopłot. Wieczorem zaczęło padać i tak sobie pada do teraz. Roślinki się przyjmą dzięki temu - mam nadzieję :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jest :yes:, mimo, że młoda i kora zaczyna nieśmiało się przebarwiać dopiero na biało. No i traci liście - jak to na jesień przystało. Zaraz zostanie łysy badylek. Daleko jej jeszcze do tych wieloletnich, ale już widzę ją oczyma wyobraźni.

Jak się zrobi jaśniej i bardziej sucho zrobię fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana kobieto o wielkim serduchu :hug: niech Ci Bóg wynagrodzi :yes:

Ja brzozy też kocham, ale na tym małym skrawku jak mam je powciskać...

Tyle roślin bym chciała i myślę nieustannie jak je upchać, żeby było dobrze. Może kiedyś jak zrobię oczko wodne wetknę jeszcze małą betulę pendulę hm...

Póki co koniec z drzewami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drzewko:

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/510/6475591_br.jpg

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/510/6475589_brr.jpg

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/510/6475590_brrrr.jpg

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/510/6475592_brrr.jpg

 

Jutro chyba obsadzę w pobliżu dereniem rozłogowym kelsey'a i proso NORTHWIND. Czy to będzie pasować?

Edytowane przez mały biały domek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam witam u siebie i dziękuję za dobre sowo :)

 

Gosiu dzięki, brzózka jest piękna, obsadzona bodziszkami od Dany, ale dziś jeszcze sadzę koło niej trawę i derenie.

Przyszły moje trawy, jeżówka i lipa. No i przepadłam.

TRAWY to chyba będzie moja nowa miłość. Zakochałam się. Na wiosnę nakupuję i nasieję kolejne. Marzy mi się taki falujący trawniczek przed domem z ostnicy zwanej kucykowym ogonem ;) Inne trawki też :D Cudne są.

W najbliższych dniach, kiedy dokończę obsadzenia i prace jesienne - napstrykam zdjęć, jak teraz wygląda ogród.

 

Dzikusek rośnie, pięknieje, już troszkę ciałka nabrał. Figluje, niszczy mi firankę :mad: spędza dość dużo czasu w domu, chociaż wypuszczam go na wolność trzęsąc się, czy wróci ;) Urwis wypuszczony z nim na dwór biega jak szalony, młodzieniaszek się z niego zrobił przy kocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Butterfly witam serdecznie :) Myślę, że kotek do Was przyjdzie na pewno prędzej czy później jakiś, u nas jakiś koci wysyp jest :)

Śmiejemy się z córą, że nasza miejscowość powinna nosić nazwę KOTOWICE ;)

Dzięki za pochwałę ogrodu. Cały czas pracuję nad jego zmianą i dopiero go kształtuję, do bajki mu daleko. Będę małymi kroczkami starała się go upiększać :lol2:

Wani Ty silna babo :lol2: już Cię pognało do łopaty ? :jawdrop: to podziwiam i cieszę się, że lepiej się czujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...