Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Zamieszkały :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Danuś KOCHANA pisz sobie tutaj, mi to nie przeszkadza :) Otworzysz swój nowy wątek, kiedy znajdziesz czas. Tata najważniejszy. 3 mam kciuki :hug:

Ja też Cię szukałam i domyśliłam się, że wystartujesz od nowa.

Wracając do ogrodu - pierwotnie miałam kłaść bruk własnoręcznie na ścieżkach, później pomyślałam o tej cegle od rodziców. Ostatnio kopałam dołek i znów sporo kamieni ukopałam i już sama nie wiem :( Czy będzie pasować, jeśli warzywnik obwiodę cegłą, a pozostałe ścieżki w ogródku będą z kamienia?

 

Jakiś czas temu zdobyłam za grosze fajne obrazki, wiszą nad stołem. Co powiecie na takie Małe Białe Domki?? :D

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/4/7/7892043_mbd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki śliczne, jakiej wielkości są?

 

Pod skrzynię niczego nie daję, ona z założenia krótkotrwała ma być. W sumie mogłam zostawić tam znalezione dachówki, zamiast je wykopywać i wywozić ;)

 

Moja bergenia zmarniała. Będę ją przesadzać i może się odrodzi. Ostatnio w centrum ogrodniczym były w sprzedaży bergenie po 6,50 zł, ale brzydkie, jakby przemrożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłam rdest auberta : mam zamiar posadzić go za płotem przy zawalonej szopie...Wygląda okropnie, właścicieli nie ma od lat....Podobno rdest obrośnie taką ruderkę w rok.

 

pol_pl_Rdest-Auberta-85955_6.jpg

 

Przy garażu chcę posadzić milin amerykański ale w miejscowych szkółkach brak.

Mam już ponad 500 cegieł :D Więc czekam na ceglane wskazówki i inspiracje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja dziś kupiłam rdest auberta : mam zamiar posadzić go za płotem przy zawalonej szopie...Wygląda okropnie, właścicieli nie ma od lat....Podobno rdest obrośnie taką ruderkę w rok.

 

pol_pl_Rdest-Auberta-85955_6.jpg

 

Obrośnie :yes:

Miałam taki rdest, nie mogę przeboleć, ze nagle po kilku latach zmarzł, zginął.

Ale to piękna roślina i bardzo przydatna do szybkiego i taniego obrastania dużych powierzchni.

Oczywiście jak każda roślina tak intensywnie rosnąca musi być pod nadzorem - czyli cięta i koszona - wtedy jest pod kontrolą - tak robię u siebie z wieloletnim winobluszczem, nie przysparza żadnych problemów.

Milin u mnie jak u Asi - słabiutko, klimat za ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...