Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały Biały Zamieszkały :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 471
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No własnie chyba się za szybko ucieszyłam. Poszperałam w necie i znalazłam ( po fakcie) bloga tej pani. Napisała tam, że karnisze mają wystające żabki, o czym mnie niestety nie poinformowała :o

czekam na e-mail w tej sprawie :( i niestety szyć nie umiem, nawet nie pasują tu maskownice z materiału do mojej koncepcji firan oraz zasłon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pieknego domu wyszło ślicznie.

 

Mam karnisz rozporowy na oknie w pralni i spisuje się świetnie ale wisi mc.

 

U mnie wisi firanka panelowa o wys coś ok 1m fajne jest to że można przesuwać na wysokość one dedykowane są też jako drążki do kabiny prysznicowej do wnęki więc słabe nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak S to ZDECYDOWANIE Mała :yes::yes::yes:, XS to rozmiar dziecięcy :lol2::lol2::lol2:

 

Leszno mam w zasięgu 100km, więc dla jednych to bliziutko, dla innych kawał drogi

 

przyznam, że nie do konca ogarniam jak mają wyglądać karnisze, ma być dokładnie tak jak na zdjęciu, czy jednak inaczej? Chyba poczekam na finał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki

 

IMG_20160716_212934.jpg

 

Kupowałam tu

 

http://lnianydom.pl/akcesoria/378-drazek-rozporowy-.html?search_query=Drazek+rozporowy+&results=4

 

Mają rózne mnie zależało aby miał dużą rozpiętość mam okno 150 .

 

Jest porządny jak pamiętam z opakowania producent Austria lub Niemcy nie pamiętam dokładnie .

 

Widziałam tam inne ale mnie interesował rozmiar,;) bo w markecie nie było takiego wymiaru albo nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za utwierdzenie mnie w słuszności dokonania zakupu, idę na allegro kupować, bo tańsze są te zazdrostki, a ja mam okno na 115 cm :)

Wstawiłam swoją kuchnię do konkursu, będę wdzięczna za głosy :)

https://www.ikeafamily.eu/Konkursy/Galeria.aspx?aid=25264&konkurs=33&returnUrl=/Konkursy/Konkurs.aspx?konkurs=33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, dzięki :) z Ikei jest tylko zlew oraz kran :) kuchnia drewniana, robiona przez stolarza :)

 

:p

teraz dokładniej się przyjrzałam... moja jest też robiona przez stolarza, biała (a w zasadzie ecru - tylko środki mam bardziej wypukłe) a uchwyty mam i-d-en-t-y-cz-ne :wiggle: a z ikei mam tylko barek i jakieś drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A maskownicy drewnianych nie będzie:P nie dogadałam się z babką, może i dobrze, gdyby miało być coś nie tak. Ja pierwotnie myślałam, że to "nowe" robione przez stolarza, a to były jakieś przed czy powojenne z dziwnym mocowaniem do zasłon/ firan. Coś wymyślę ;)

Już oglądam różne DIY, pewnie mój stolarz by mi zrobił, ale wiem, że ma teraz długie terminy, no i cena nie byłaby zapewne mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Pusia :hug:

dzisiaj mam misterny plan by zabrać się trochę za dalszą część odnawiania krzesła, zrobić zakwas do chleba ( nigdy nie robiłam, ale jedna z moich ulubionych pisarek Katarzyna Enerlich natknęła mnie kiedyś i zrobię z jej przepisu), zahennować głowę, powiesić do suszenia moją hortensję, która miała być kaliną koralową i kupić reszcie choć tą zazdrostkę do kuchni, oraz kontynuować moje początki z joggingiem. Swoją drogą - jak życie na wsi, we własnym domku zmienia człowiekowi zajęcia :)

Szukam cały czas DIY na maskownicę karniszy/ szyn i rozważam, czy kupować szyny, czy też karnisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...