Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Białe wykwity na czarnym gresie porowatym!!!!!


nod_one

Recommended Posts

Witam. Podczas układania płytek, zaczeły sie juz pojawiac problemy. Przy kazdym ubrudzeniu plytki klejem lub pyl podczas ciecia byl nie do usunięcia. Wszystko powchodzilo w mikropory. Plytki czyszczone byly rozna chemia. HgP12, HgP11, Szop itp. Po wyczyszczeniu plytki Hg, wszystko jest ok do momentu kiedy nie dojdzie do kontaktu z woda wtedy znowu jest to samo. Na sam koniec plytki zostaly natarte olejem roslinnym :) i bylo dobrze do momentu kiedy nie wyczyscilo sie plytek zwykla chemia pielegnacyjna. Dodam ze producent powiedzial ze tych plytek sie nie impregnuje. Co robic? Czy jest jakis sposob? Pomocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas układania płytek, zaczeły sie juz pojawiac problemy. Przy kazdym ubrudzeniu plytki klejem lub pyl podczas ciecia byl nie do usunięcia. Wszystko powchodzilo w mikropory. Plytki czyszczone byly rozna chemia. HgP12, HgP11, Szop itp. Po wyczyszczeniu plytki Hg, wszystko jest ok do momentu kiedy nie dojdzie do kontaktu z woda wtedy znowu jest to samo. Na sam koniec plytki zostaly natarte olejem roslinnym :) i bylo dobrze do momentu kiedy nie wyczyscilo sie plytek zwykla chemia pielegnacyjna. Dodam ze producent powiedzial ze tych plytek sie nie impregnuje. Co robic? Czy jest jakis sposob? Pomocy!!

 

Spróbuj nierozcieńczonym płynem do naczyń "Fairy". Miałam wielką plamę na gresie technicznym, chyba wino lub jakis inny alkohol. Wżarło sie tak, ze niczym nie mogłam usunąć (żadna profesjonalna chemia do czyszczenia nacięższych zabrudzeń na gresie nie pomagała). Plama była przez kilka lat, przetrwała sto myć podłogi, czyszczeń, szorowań. W końcu na jakimś forum przeczytałam właśnie o nierozcieńczonym płynie do naczyń. Nie chciało mi się wierzyć, ale spróbowałam i ... plama zeszła bez większego wysiłku. Byłam w szoku. Prosto, tanio, skutecznie :) Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...