Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać, ponieważ jestem tu nowy:) CZEŚĆ!

Teraz co mnie gryzie:) Pytanie jest banalne, ale dla mnie bardzo istotne. Kiedyś pewien znajomy z Niemiec pokazywał mi gwoździe, bardzo cienkie (dobrej jakości, pozostawiające za sobą małe otwory, na takich mi zależy najbardziej :rolleyes: ), używał je w swoim mieszkaniu do drobnych spraw typu powieszenie obrazu, szafek itd. Z tego co pamiętam, były to gwoździe stalowe. Co do ceny - na pewno szła w parze z jakością. Problem tkwi w tym, że nigdzie nie mogę owych gwoździ namierzyć. Nie wiem gdzie mam szukać. Kupiłem w Castoramie i Brico stalowe gwoździe, ale przy pierwszym kontakcie z młotkiem, albo się łamały lub wyginały (bez porównania z tamtymi). Pamiętam, że znajomy mówił, że są one produkcji niemieckiej. Nie wiem czy to aż ma takie znaczenie, bo Polacy też potrafią robić gwoździe no ale cóż... nie mnie to oceniać. Może te gwoździe mają jakąś inną fachową nazwę?.Mimo wszystko liczę na odp. Pozdrawiam

 

P.S. Mam nadzieję, że dodałem temat w odpowiednim dziale, jeśli nie to przepraszam :) Obiecuję poprawę :wiggle:

Edytowane przez Radek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...