Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranzacja Pokoju dziennego/sypialni


przemohh

Recommended Posts

Witam czy moglby mi pomoc ktos w aranzacji pokoju/salonu?

zupelnie nie mam pomyslu na ten pokoj jak go uzadzic.

chcialbym aby w pokoju byl telewizor

stol (jako jadalnia dla 5 osob)

no i jakis wypoczynek rozkladajacy.wieczorem salon by sie zamienial w sypialnie(dla dwoch osob) .

jakis mebelek moze??

mam nadzieje ze mnie zrozumieliscie

pozdrawiam

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/140126c2663599ec

 

 

 

 

 

pokojsalon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie Drzwi do pokoju znajdują się po lewej stronie. Balkonowe drzwi znajduje się po prawej u góry (mam nadzieję że piszę wyraźnie :D (po planie) okno to jest standardowe tzn nie od sufitu do podłogi wymiary okna: wysokość: 142 szerokość:247 grzejnik jest pod oknem praktycznie prawie na szerokości okna.

 

Gniazdka elektryczne są:

-Pół metra od balkonowych drzwi w stronę drzwi wejściowych

-jedno gniazdo pomiędzy drzwiami wejsciowymi do pokoju.

-naprzeciwko drzwi balkonowych i ostatnie gniazdko na tej samej ścianie 3,5 w stronę drzwi wejściowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie tv proponuję taką zabudowę szaf jak na fotografii, którą znalazłam w forummurator. Meble w salonie należałoby zmodyfikować, bo masz inny układ ścian niż na fotografii, może usunąć szafę ( to co skreśliłam) , bo musi być przejście drzwiami do salonu.? Przy miejscu do spania może mały stolik kawowy?

Na rysunku literą s oznaczyłam położenie stołu.Umieściłam go między drzwiami, które mam nadzieję , że prowadzą do kuchni.stołu nie chciałam dać pod oknem, by było swobodne przejście na balkon, poza tym tv najlepiej ogląda się siedząc naprzeciwko ekranu.

Rysunek bez zachowania proporcji.

meble salonowe.JPG

propozycja.JPG

Edytowane przez Sylw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga propozycja to z telewizorem na wysięgniku. Przy rozkładanym miejscu do spania po bokach szafki nocne. Niski mebel jako miejsce do przechowywania.

Te stoliki nocne można by było umieścić tez po bokach spania w wersji nr 1 bo byłoby miejsce.Stolik nocny jaka taka szafka, zawsze coś tam przechować można.

Telewizor na wysięgniku -poza wizualnym- ma ten feler , że okna by musiały być zaciemnione.

Trzecia propozycja, gdzie stół wylądował pod oknem, spanie na przeciwko okna, jest miejsce na przechowywania.

Ostatnia propozycja- nr 4- jest modyfikacją pierwszej.

przepraszam, że nie zachowałam proporcji rysunków, ale się śpieszę, zależało mi na tym by przedstawić co gdzie mogłoby stać.

I tak autor posta musi to sobie wszystko rozrysować.

propozycja 3.JPG

propozycja 4.JPG

propozycja 2.JPG

Edytowane przez Sylw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...