Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łuuuu... kochany, poleciałeś, po-le-cia-łeś - jak zwykle za daleko :mad:

Czy ty jesteś pewien tego, co piszesz? Czy ty, kuwa, wyłapujesz ironię? Wiesz, co to jest zamierzony neologizm? Ty naprawdę chcesz, żebym przeczytał historię twoich ostatnich pięciu wypowiedzi na tym forum i wskazał ci błędy, które popełniłeś? Jesteś sadystą, że się sam na takie coś wystawiasz? Chcesz, czy się zamkniesz i napiszesz, że nie?

No słucham, Panie mundry?

 

Jeżeli dla ciebie zamiana "idź" na "ić" to twój topowy pokaz ironii, to faktycznie - nie rozumiem jej.

Może dlatego, że wolę bardzie wyrafinowane gry słowne.

 

Jak z tym linkiem ? Nie dodałeś do zakładek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że trzeba kończyć! Żeby było jasne - ja nie czuję urazy do nikogo z tego wątku i mam nadzieję, że nikt nie poczuł się przeze mnie urażony.

Co się pośmialiśmy, to nasze :yes:

Człowiek może być uważany za mędrca, gdy szuka mądrości; gdy uważa, że ją znalazł, jest głupcem.

Myślę że w tym wątku są sami którzy ją już znaleźli, szkoda tylko Lotpaj że się poddałeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
szkoda tylko Lotpaj że się poddałeś :rolleyes:

 

ABSOLUTNIE!

Z tymi niemieckojęzycznymi stronami, gdzie rzekomo pisali, o nieszkodzeniu instalacji mechanicznej, to był BLEF.

 

Ja tylko chciałem się przekonać, kto jest kim na tym forum i już wszystko wiem.

 

Także kominy górą, a wentylacją mechaniczną sobie dmuchajcie z grzybkami. Głupi by zrozumiał, że badania były przeprowadzone niezależnie, czy we Francji, czy w Holandii.

I tyle. Nie zamierzam się z głupkami kłócić, bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widac bylo, ze nigdy zadnej niemieckojezycznej strony na ten temat nie przeczytales, szczegolnie, jak zaczales rzucac kuriozalnymi terminami technicznymi. I nie podales linków.

No, ale z techniką (fizyką) jestes generalnie na bakier, co nie raz tu udowodnileś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;)

Akurat ty należysz do tej grupy osób, z którą teraz nie chce mi się zamienić dwóch zdań. Się napinałeś waść, jak struna w wysokim Fi. Wystarczy mocniej pociągnąć i pękasz. Musisz mieć duże kompleksy z tą wentylacją, bo dowiedziałeś się paru rzeczy, ale broniłeś tej wentylacji, jak stara sroka gniazda, która wie, że nie obroni swego, bo już kot zjadł wszystkie młode, ale lata po wszystkich wątkach i kracze, że kot jest głupi, bo naruszył jej prywatne gniazdo.

Mam dla ciebie taką złotą myśl - srali muchy, bedzie wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pęka, ten pęka :lol:

Mam przypomnieć, kto dostał bana, po tym, jak mu puściły nerwy, jak dowiedział się w jaki sposób powstaje cofka i wszystkie syfy z komina nawiewane są do wnętrza domu ?

 

To Ty się tu pałętasz i udowadniasz, że inni mają gorzej, żeby jakoś sobie zrekompensować brak pomyślunku przed budową....

(właśnie spędziłem 15min na wymianie filtrów. Trochę rączki pobrudziłem, ale z satysfakcją obejrzałem to, czym raczą mnie sąsiedzi, a co dzięki WM nie wpadło do domu. Za 1,5 miesiąca kolejna wymiana :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, cholera, jeszcze jedno kółeczko...

Nie wiem czy mam na to czas i ochotę...

Lotpaj - WYGRAŁEŚ!

 

Wychodzi na to, ze sprowadziłeś nas do swojego poziomu i pokonujesz doświadczeniem...

 

Będę podczytywał watek dla ubawu...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Jak tam działa wasza wentylacja nawiewno-wywiewna w tych ciężkich zimowych czasach, kiedy trujecie się SMOGIEM, nawiewanym sztucznie w parudziesięciu metrach sześciennych dziennie, do waszych pokoi?

Głowy was nie bolą? Rozumiem, że w takie dni, to filtry codziennie zmieniacie? No nie widzę inaczej - musicie zmieniać codziennie w trosce o wasze zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...